Móda

Kalhoty, které musí mít každá!

To, že džíny patří do základní výbavy šatníku je zcela jasné. Je ale potřeba jít trochu i s dobou a pořídit si takové, které jsou zrovna v módě. Tento post nyní drží černé džíny. Takže pokud je stále ještě ve vaší skříni nenajdete, je téměř nutnosti si je jít pořídit.

S vysokým pasem

Některá si teď zoufá, jiná je nadšená. Do módy se vrací džíny s vysokým pasem. Jejich výhodou je, že zatáhnou menší vypouklé bříško a také vám opticky prodlouží nohy, což mnoho žen pokládá za velké plus tohoto hitu. Také vám krásně vytvarují zadeček.

Úzké džíny

Tento střih kalhot snad nikdy nevyjde z módy, proto není na škodu aspoň jedny mít v šatníku. Jsou velice snadno kombinovatelné a hodí se, jak do sportovnější módy, tak také do té elegantnější. Stačí je doplnit skvěle střiženou dámskou bílou košilí a stylový outfit je na světě.

Tyto džíny také báječně vypadají s delším, hrubším svetrem, což jistě v tomto ročním období velice uvítáme.

Také díky jejich úzkým nohavicím je snadno zapnete do kozaček, které v kombinaci s těmito kalhoty vypadají skvěle.

Culottes

Tyto džíny jsou pravým opakem džínů úzkých. Jejich široké nohavice budí dojem, že máte oblečenou sukni. Mají své příznivkyně, ale také odpůrkyně. Tyto džíny musíte prostě vyzkoušet, a buď nastane situace, že se stanou vašimi oblíbenými, nebo už je neobléknete nikdy, což by mohla být velká škoda. Džíny tohoto střihu jsou velice pohodlné a také díky širokým nohavicím dokážou mnoho nedostatků schovat. Takže pokud vás trápí široká stehna nebo naopak jsou vaše nohy moc hubené, je třeba pořídit si culottes.