Móda

K podzimu a zimě patří kabáty a kožíšky

Jakmile přijde na řadu podzim a pak i v zimě venku přituhuje, většina z vás vytahuje ze skříní své kabáty. Kromě kabátů vstupují opět do popředí i svůdné a smyslné kožíšky. Nic v zimě totiž nezahřeje tak účinně jako právě kožíšek. Ať už se vám líbí ten pravý, nebo raději umělý, protože zvířata hnaná na porážku kvůli kožichům rozhodně neschvalujete, s kožíšky neuděláte chybu. Tápete právě v tom, jak kožíšek nosit? Letos se hojně kombinuje s lesklými a flitrovými minišaty a jinými kusy oděvu z takovýchto výrazných materiálů. Krásné kožíšky umí nosit i mnohé celebrity, které patří těm nejpovolanějším, kterým s jejich oblékáním pomáhá velká spousta stylistů. Kožíšky různých barev umí perfektně nosit známé hvězdy jako je Heidi Klum, Katy Perry nebo Kate Moss a mnoho jiných.

Pletené a háčkované šaty

Pokud nevíte, co si máte pod šaty obléknout, znovu letí pletené a háčkované šaty. I ty si velmi oblíbily celebrity. Pamatujete si je asi nejvíce ze šatníků svých babiček. Klidně vytáhněte archivní kousky a naděláte s nimi mnoho parády. Nosí se šaty a tuniky pletené, háčkované a jinak klasicky i nově zdobené šaty. Znovu prožívají svůj comeback. V takovýchto šatech jste mohli vidět třeba australskou modelku a herečku JodiGordon, Victorii Beckham, Claudii Schiffer nebo Leu Michele. Ať už se objevíte v krásných bílých, černých či jinak barevných háčkovaných šatech, nešlápnete vedle a můžete inspirovat i další ženy.

V háčkovaných šatech zazáříte na večírku, v práci, odpoledne na kávě,na dovolené nebo na pláži. Kamkoliv vstoupíte, všude zazáříte právě v háčkovaných či pletených šatech, kterým mnozí už dávno předpovídali jasný pád do zapomnění. Pletené, háčkované, vyšívané či krajkové šaty se znovu vrací a zařadily se ke kouskům, které musíte mít. Klidně pod ně noste lehké šaty na ramínka či luxusní jednobarevné tuniky. Na důkaz tohoto, že je toto tvrzení opravdu pravdivé, najdete ve všech módních časopisech různé fotky slavných žen. Tato poslední móda jde stále do popředí.