Bydlení

Příklady pronájmu obchodních prostor v Praze

Chcete si otevřít obchod, cukrárnu či cokoli jiného? V tom případě se vám vyplatí pronajmout si obchodní prostory v Praze.

V některých nemovitostech je i možnost bydlení. Jsme si totiž vědomi toho, jak je důležité nalézt ideální obchodní prostor šitý na míru právě zákazníkovým potřebám. A také to, že tam možná budete tak často, že nebude mít cenu chodit domů.

Výběr obchodních prostor vám může ve velké míře ovlivnit podnikání. Buď nastartuje vaši kariéru, nebo vás potopí na dno. Proto je velmi důležité si správně vybrat.

Praha 1 – Nové město, Bolzanova

Zde si můžete pronajmout komerční prostory v reprezentativní budově z 19. století. Budova je po rekonstrukci na frekventovaném místě v blízkosti Hlavního nádraží. Místo je ale vhodné pouze pro showroom nebo pro klientské centrum. Blízkost nádraží prostory předurčuje pro podnikání v oblasti cestovního ruchu.

K prostorám na pronájem také náleží jedno parkovací stání.

Obchodní prostory

Na výběr máte ze dvou možností. Buď si obchodní prostor pronajmou, anebo koupit. Pro začínající podnikatele je určitě lepší možností pronájem, protože pokud by vám vaše podnikání nevyšlo, těžko byste se zbavovali nebytových prostor v hodnotě miliónů korun. Samozřejmě, jestli jste životem ošlehaný podnikatel, nepřikládejte mým slovům velkou váhu a kupte si klidně několik takových nebytových prostor.