Zdraví

Jsou různé způsoby odpočinku

Když je naše tělo plné napětí a když nám šéf pije krev, cítíme, že potřebujeme utéct z rychle ubíhajícího, hektického světa. Potřebujeme zpomalit, odpočinout si, abychom opět vyčistili hlavu, která je plná negativních myšlenek a pocitů. Mnozí lidé odjíždí na dovolenou, ale pravdou je, že nemusíte jezdit na dovolenou, když toužíme po chvilce odpočinku. Stačí, když si pořídíme meditační pyramidu, kterou umístíme třeba na naši zahradu, kde bude krásným prvkem, jenž jen tak někdo nemá. 

Meditační pyramidě se také přezdívá léčivá pyramida, ale odborníci jsou spíše toho názoru, že se jedná o místo určené pro meditaci, odpočinek, relaxaci či třeba čtení. Léčení probíhá maximálně po psychické stránce, neléčí tedy v pravém slova smyslu. Ostatně vyzkoušejte si moc meditačních pyramid i vy. 

V meditační pyramidě vzniká pyramidální energie

Meditační pyramida, které se také říká pyramida energie nebo energetická pyramida, je místo, kde se vám dostane zaslouženého odpočinku. Nemusíte jezdit na dovolenou do zahraničí, stačí si na chvilku usednout do pyramidy, kde dojde k odreagování. Mnozí lidé, kteří už vyzkoušeli tento zázrak, tvrdí, že po chvilce strávené v meditační pyramidě byli odpočati tak, jako kdyby spali dlouhé hodiny. To je rozhodně důvod, proč meditační pyramidu vyzkoušet, nemyslíte?

Pravdou je, že i když nelze považovat pyramidy energie za léčivé pyramidy, vzniká zde pyramidální energie, která pozitivně působí na člověka a na jeho okolí. Pyramidální energie je spojením zemské energie putující do pyramidy zespodu a vesmírné energie, která putuje do pyramidy skrze špičku. V pyramidě se pak jednotlivé energie pojí v jednu pyramidální energii. 

Jak bude pyramida působit na vás?

I když odborníci tvrdí, že meditační pyramida je místo pro odpočinek a relaxaci a že maximálně ovlivňuje psychickou stránku člověka, na každého člověka působí energetická pyramida jinak. Někteří jsou toho názoru, že se urychluje léčba onemocnění, jiní zase tvrdí, že pyramida zbavila tělo stresu a veškerého nahromaděného napětí. Jak bude působit na vás?