Móda

Jarní sezóna je tady!

Přichází konečně jaro. S očekávanou radostí můžeme zimní teplé kabáty, rukavice, šály, čepice i zimní boty opět schovat hluboko do botníku a šatníků, kde ulehnou k velkému ročnímu spánku. Pouze nadšenci a milovníci zimních sportů truchlí, protože se smutkem ukládají své lyže, běžky a snowboardy do skříní. Vytahují ale zase kola, brusle a jiné oblíbené náčiní k nejrůznějším sportovním aktivitám. Ženy znovu vytahují lehčí oblečení, které je vhodnější na přicházející jarní období. Znova tak světlo světa spatří oblíbené tenisky, dále mikiny, vesty či oblíbené lehké bundy, které se skvěle hodí snad ke každým outfitům.

Je načase, abyste také opět odložili nejrůznější róby hodící se pouze na plesovou sezonu, protože i ta pomalu, ale jistě odchází a objeví se zase za rok. Nezapomínejte ale, že některé kousky oblečení, které jste nosili na plesy, můžete využít i do divadla. Trošku za kulturou by se měl člověk alespoň dvakrát do roka vydat, nemyslíte?

S nadcházejícím jarem se děje v módě spousta nových věcí. Zejména se na pultech obchodů opět setkáváte s novinkami, jež zkrátka musíte mít ve svých šatnících. Jenže vyznat se v takových hitech není jen tak jednoduché. V tomto rozhodování, co si koupit a co raději nechat ležet pro další zájemce, vám jistě poradí nový magazín Modaes.cz. Dočtete se v něm, jaké novinky v obchodech jsou opravdu „in“ a jaké se řadí do „out“ zóny. Móda totiž ráda udělá krok vedle, což pak má za následky opravdu špatné outfity. Abyste se takovým situacím vyvarovali, čtěte tento nový internetový magazín.

S jarem přichází i nové barevné kombinace, které budou v kurzu. Přichází i nové různotvaré kabelky, bez kterých se taky neobejdete. Kde je sehnat a jak je správně sladit, i o to je tento magazín. Tak neváhejte a počtěte si! Chce to jen chvilku vašeho času, kterou jistě čtením nepromarníte.