Móda

Patříte mezi páry, co se stejně oblékají?

Zamilovanost je krásná věc. Pokud patříte k zamilovaným párům, určitě se snažíte o to, aby to všichni okolo viděli. Nedáte svou drahou polovičku nikomu, i kdyby vám za ni chtěl zaplatit. Snažíte se na veřejnosti ostatním vysílat signály, které je mají varovat – mají ukázat, že váš partner nebo partnerka je jenom vaše. Pokud se však stejně oblékáte, lidé poznají, že patříte k sobě. Patříte mezi takové páry?

Samozřejmě oblékat byste se měli stejně – ale odsud posud. Povoluje se mít stejnou značku oblečení či bot, ale všeho s mírou. Nenoste více stejných kousků najednou, ať zase nevypadáte jako blázni. Vždy si vyberte jenom jeden stejný kousek, který si na sebe obléknete nebo nazujete, nepřehánějte to.

My jsme vám nyní vybrali ty nejlepší kousky, které se hodí pro zamilované páry. Jsou sice poměrně časté, ale jsou stále stylové a jsou perfektní naprosto pro kohokoliv.

Oblečení Calvin Klein

Značku Calvin Klein určitě znáte. Jedná se o dneska velice populární značku, která je populární hlavně díky svému spodnímu prádlu. Tato značka však nemá v nabídce jenom spodní prádlo, ale taky oblečení. Jistě, platí, že můžete mít stejné spodní prádlo se svým partnerem, ale to nikdo neuvidí. Noste proto například stejné tričko, na kterém je hlavní právě velké C a K. Abyste nebudili moc velkou pozornost, jedno tričko si kupte v černé a druhé v bílé barvě.

Nabídka značky Converse

Co se taky hojně nosí, tak jsou obecně věci z nabídky značky Converse. Tato značka je dneska velice populární – možná dokonce více než Calvin Klein. Zamilované páry nejčastěji nosí stejné boty, tedy krásné tenisky, které se hodí naprosto ke všemu (pozor, nemusíte si je kupovat jenom v klasické bílé barvě, ale taky i v jiných barvách, které jsou stejně stylové), ale taky nepohrdnou oblečením této značky.

Nejlepším druhem oblečení značky Converse jsou asi trička, na kterých dominuje obrovské logo značky. Právě to mohou nosit jak dámy, tak i pánové.