Móda

Jaké značky mít v šatníku, protože nikdy nevyjdou z módy?

V poslední době se velice často poukazuje na jednu věc, a sice na udržitelnou módu. Neustále se apeluje na to, jak člověk musí přistupovat zodpovědně k životnímu prostředí, jelikož se nám začíná pomalu rozpadat doslova před očima. Bohužel na chátrající přírodě máme podíl i my a samozřejmě také módní průmysl, který neustále zpracovává nejrůznější oblečení ve velkém, navíc v nízké kvalitě. Pokud chcete omezit výrobu módních kousků, vyplatí se nakupovat kvalitnější věci, které vydrží déle.  

V souvislosti s nakupováním oblečení, které má vydržet i dlouhá léta, se nabízí otázka, jestli oblečení během té doby nevyjde z módy. Pravdou však je, že oblečení z módy nevyjde, pokud si koupíte nadčasové značky. Víte, jaké značky jsou známé tím, že se budou nosit i za třicet let? 

Aimé Leon Dore 

Už jste slyšeli o značce Aimé Leon Dore? Jedná se o poměrně novou značku, která má sídlo v New Yorku. Pro tuto značku je typické to, že vytváří oblečení pro každou příležitost. Jednotlivé kousky lze ze skříně vytáhnout zkrátka kdykoli je to jen možné. Jednotlivé kousky jsou totiž sice originální a nápadité, na druhou stranu nejsou nijak výrazné. Snadno je tedy zkombinujete, hravě je budete nosit nebo komponovat do nejrůznějších stylů.  

Filling Pieces 

Další nadčasovou značkou je značka Filling Pieces, která je založená na jakési hranici mezi streetwarem a high-end módou. Na první pohled není značka nijak zajímavá, na druhou stranu právě díky tomu je skvělá. Při výrobě jednotlivých kousků, které jsou synonymem jednoduchosti, se využívají inovativní tkaniny, také kvalitní kůže. Nekoupíte si tedy kousek, který by se vám rozpadl během chvilky. Koupíte si něco opravdu kvalitního, co budete nosit s velkou radostí.  

Wood Wood 

Wood Wood je dánská značka, kterou mají na svědomí tři designéři. Právě ti si vytvořili malý obchůdek, do něhož začlenili kolekce svých vlastních designů. V současné době je značka spojena v mnoha kolekcích i se světovými značkami, jako je třeba značka Adidas.