Móda

Jaké motivy letos letí? Vzdejte hold ptačí říši

Neujdou vám žádné módní trendy? Potom si určitě všímáte, jaké potisky a motivy oblečení zrovna letí. Nejspíš vám neušlo, že trendy je v současnosti ptačí říše. Takže prozkoumejte svůj šatník, a pokud tam najdete tričko, top nebo šaty s motivem ptáčků, určitě se v nich vydejte ven. Zaručeně budete in.

Opeřencům se meze nekladou

Nezáleží na tom, o jaké představitele ptačí říše jde, jestli o malou sýkorku, nebo třeba páva. Podmínkou je, že by mělo jít o svěží, šik a příjemně barevné motivy. Letící ptáci dodají vašim outfitům šmrnc a mladistvý look. V loňském roce letěli hlavně plameňáci, letos máte pole působnosti mnohem větší. V kurzu jsou různé druhy. Evokuji přírodu, romantiku, pohodu. Jediné, co je out jsou motivy krkavců a podobně pochmurní představitelé létajícího ptactva. Důležité je totiž být svěží, pozitivní, barevný, dodávat si novou energii a cítit se pohodově jarně. Takže tričko se supy ze svého depresivního období určitě nechte doma na dně skříně, nebo ještě lépe – zbavte se ho.

Zkuste stylizovaný i propracovaný motiv

Ptačí motivy jsou in i na nejrůznějších doplňcích. Příjemně působí třeba malé kabelky s vyšívanými opeřenci. Také přívěsek ve tvaru ptáka, ať už celokovový nebo třeba z několika materiálů včetně ptačího peří dokáže váš outfit ozvláštnit a povýšit. Klidně přitom může jít i o bižuterii z korálků nebo třeba roztavená sklíčka. Hravost a kreativita se cení. Důležité je, abyste dokázaly vše sladit i se zbytkem outfitu a vypadaly opravdu šik. Pokud jde o potisky oblečení, zde se fantazii meze nekladou. Můžete si vybrat třeba sytě barevné šaty s jednoduchým stylizovaným motivem ptáka v bílé barvě, nebo naopak bílý či pastelový základ a něm velké do detailu propracované ptáčky. Je to jen a jen na vás. Leťte s novou módou vstříc jaru.