Bydlení

Jak vybrat odpovídající rozkládací křeslo

Rozkládací křesla vnesou do vašeho domova nejen pohodlí, ale také přidanou hodnotu. Kdykoliv je můžete rozložit a proměnit je v příjemnou pohovku nebo lůžko pro návštěvu. Jak vybírat? 

Moderní kousek nábytku, který u vás nesmí chybět

Rozkládací křeslo se v současné době těší velké oblibě, podobně jako sedací vak. Jedná se o praktické i stylové kousky, které se těší velké oblibě. Rozkládací křeslo se přes den stává příjemným místem pro posezení, v noci se může proměnit v prostor na spaní pro vaši návštěvu. Kdykoliv si také během večerního posezení můžete křeslo rozložit a proměnit křeslo v pohodlnou pohovku. Jak vybrat to nejlepší?

Stylově stejné jako zbytek místnosti? 

Dávno již neplatí, že by veškerý nábytek v místnosti měl mít stejný dekor. Naopak. Originální kousky spolu mohou dobře komunikovat a tvořit nápaditou symfonii barev a materiálů. Samozřejmě je třeba dodržet stylovou čistotu. Vintage styl se řídí jinými pravidly než například styl Provence. Zvolte si tedy nejprve styl, do kterého již tento solitér v podobě křesla snadno doladíte. 

Sháníte „ušák“?

Na tomto křesle si odpočinete skutečně jako král. Můžete se kdykoliv pohodlně opřít a křeslo bude stále stejně stabilní. Ušák vám nabídne teplotní komfort a opěru pro celé vaše tělo. 

TIP: Ohrádka pro děti vhodná do interiéru i exteriéru.

Nebo bude lepší otočné křeslo?

Máte domácnost v moderním stylu a představa o rozměrném kusu nábytku vás neláká? Zvolte si otočné křeslo. Snadno se vám pod ním bude udržovat pořádek. Kdykoliv toto křeslo přemístíte na jinou pozici ve vašem bytě. Tento nábytek ale bohužel nenabízí rozložení. 

Relaxační křeslo

Relaxační křesla jsou kusy nábytku, ve kterých se snadno zabydlíte jako šnek ve své ulitě. Opřete se a nechejte se hýčkat příjemnými materiály. 

Moderní křeslo

Moderní podoba křesílka se nabízí zejména v případě, že to se stylem vaší domácnosti myslíte skutečně vážně. Moderní křesílko může mít netradiční typ i barvu. Počítejte s tím, že tento kousek jen tak někdo doma nemá. 

Křeslo je základem každého obývacího pokoje.