Móda

Hitem léta jsou oversized brýle a duhová mánie

O hitech léta se dočtete doslova všude. Klasické papírové časopisy jsou plné zajímavých tipů na modely, které nesmí chybět v žádném dámském šatníku. I na internetu se dočtete o zajímavých kouscích, jež by měly rozzářit šatníky každé ženy. Ostatně do čeho se skutečně vyplatí investovat? Kdybychom měli investovat do všech kousků, o nichž se dočteme, že jsou hity léta, asi bychom rychle zkrachovali a museli bychom si na oblečení a doplňky půjčovat. Pojďme se tedy zaměřit jenom na dva letošní hity, které se skutečně řadí mezi nepostradatelné kousky.

Jaké sluneční brýle se letos nosí?

K létu neodmyslitelně patří sluneční brýle. Mnohé ženy mají doslova dech beroucí sbírky, v nichž mají i několik desítek kusů tohoto doplňku. Sluneční brýle jsou v současné době poměrně diskutované téma v módním světě, přece jenom se do módy vrátilo několik zajímavých provedení, o nichž jsme si nikdy nemysleli, že zase budou in. Mnozí lidé tak diskutují o tom, jestli jsou retro brýle jenom přechodný hit, na který se za pár týdnů zapomene, nebo jestli se jedná o takový doplněk, který využijeme i během dalších letních sezon.

Abychom neztráceli čas polemizováním, prozraďme si hity letošního léta, které mohou, ale také nemusí být populární i příští rok. Jak se říká, nemysleme na budoucnost a užívejme si to, co nám přináší přítomný okamžik, proto si pořiďme do své sbírky takové sluneční brýle, které se nosí, a to jsou zejména oversized brýle. Jedná se o poutavé sluneční brýle, kterých si nejde nevšimnout. Většinou mají tlusté obroučky a malá sklíčka a jsou různě barevná.

Pokud si vzpomínáte na nestárnoucí filmový snímek zvaný Matrix, i odtud se můžete inspirovat. Právě tenké brýle původem z Matrixu se také dostaly do módy, stejně jako známé tenké kočičí brýle.

Už máte barvy duhy v šatníku?

Abychom nezůstali jenom u jednoho hitu léta, je nutné upozornit i na další, který bude méně konkrétní. Pokud se vydáte nakupovat, zaměřte se na kousky barvy duhy. Právě duhové barvičky jsou to, co dominuje letošnímu létu. Dalo by se říct, že v obchodech nyní vypukla duhová mánie, proto jí využijte, dokud vkusné a stylové kousky ještě jsou.