Krása

Jaké šílenosti lze provést s obočím?

Patříte k ženám, které své obočí malují nebo jenom domalovávají? Do této skupiny patří dnes drtivá většina žen, jelikož malované obočí je trend, který chce každá žena mít. Malování obočí však není zrovna jednoduché. Ženy se musí snažit, aby tvar obočí byl naprosto stejný, je nutné pořídit si mnoho produktů a štětečků, které vykouzlí dech beroucí stejné linie. Pokud by se stalo, že by vás běžný tvar obočí přestal bavit, můžete si ze svého obočí udělat zahrádku nebo rybí ocas. Ano, takové šílenosti si ženy kreslí místo svého obočí.

Pokud sledujete sociální sítě, zejména Instagram, jistě víte, že ženy jsou doslova posledné takzvanými „beauty trendy“. K těm se řadí líčení se žlutou tvářenkou nebo například nehty se spirálkou, které jsou minimálně praktické. Zaměřme se však nyní na to, co lze provést s obočím. Takových trendů je skutečně požehnaně. Je ale nutné dodat, že i když to dá jistě práci, není to moderní ani šik a když to doma vyzkoušíte, rozhodně s takovým obočím nechoďte ven.

Fishtail brows

Především na Instagramu se setkáte s takzvaným „fishtail brows“. Jedná se o obočí vypadající jako rybí ocas. Na první pohled člověku přijde, že je obočí vyholeno, ale je to jenom optický klam, který se vykouzlí troškou skutečně kvalitního, krycího make-upu. S pomocí tužky na obočí se následně dokreslí tvar rybího ocasu.

Halo brows

Obočí vypadající jako rybí ocas není ten největší úlet, který si ženy dokážou namalovat. S obočím začaly pracovat ještě trochu jinak, kreslí si z něj svatozář. Nad nosem zůstává mezera, ovšem své obočí si prodlouží a namalují si ho přes celé čelo až k druhému obočí. Dojde k jakémusi „hornímu obloukovému spojení obočí“, což nakonec vypadá jako svatozář.

Garden brows

Ze svého obočí si taky můžete udělat zahrádku. To je další šílenost, kterou jsou ženy ochotny na své obočí namalovat. Garden brows je zelené obočí, na které jsou aplikovány drobné kytičky, tudíž obočí připomíná dvě zahrádky před domem. Aby zahrádka z obočí vypadala věrohodněji, mnohé ženy si nad obočí nakreslí motýlky nebo včelky, které opylují obočí.