Móda

Doplňte šatník o tyto kousky

Která z nás by tohle aspoň jednou nezažila. Připravujete si oblečení na nové roční období a s hrůzou zjistíte, že vlastně nemáte pořádně co na sebe. Věci z loňského či dokonce předloňského roku vám připadají obnošené a nemoderní. Je na čase se porozhlédnout po něčem novém, po něčem, co je prostě v kurzu. Proto je třeba vzít nákupní centra útokem. Co si pořídit? My vám poradíme, vám poradíme, v čem letos určitě zazáříte.

Doplňky

Začneme od doplňků. Pokud jste majitelkou delších nebo dlouhých vlasů, nebojte se si pořídit nejrůznější ozdoby do vlasů. Čím budou nápadnější a také třpytivější tím lépe. Zda se vám zalíbí čelenky, bude to jen dobře, protože ty jsou letos velice IN. Ale zapomeňte na ty z umělé hmoty. V kurzu jsou zejména látkové nebo kožené. Čím bude čelenka širší tím lépe. Také u čelenek se nebojte různého zdobení.

Také výrazné náušnice nebudou výjimkou. Pokud zvolíte zdobenější náušnice, již to nepřehánějte s ostatními doplňky. Náušnice by měly být dominantní.

Kabát a sako

Sako a kabát jsou nedílnou součástí podzimního šatníku snad každé ženy. Tyto dva kousky, musí být součástí i vašeho šatníku. Pokud si je letos pořídíte, určitě neprohloupíte a budou se vám hodit i nadcházející sezónu.

Letošním hitem je károvaný vzor, ale také jednoduchý jednobarevný kabát či sako není k zahození. Nebojte se obléknout k elegantnímu kabátu nebo saku jednoduché džíny. Ke károvanému vzoru volte již jednobarevnou halenku či rolák. Kalhoty by taky měly být bez vzoru, pokud by teda nebyl zcela stejný, jako je na saku či kabátu.