Móda

Denim, kam se podíváte aneb představujeme denimové trendy

Denimové kousky jsou něco, co nejspíše nikdy nezestárne. Dnes a denně nám to potvrzuje móda, která neustále ukazuje denimové kousky na různé způsoby. Ještě donedávna jsme museli mít jen denimové košile, dnes už se z denimu vyrábí i to, o čem jsme si nikdy nemysleli, že může existovat. Víte, jaké konkrétní denimové kousky lze označit zároveň za denimové trendy?

Na úvod je ještě třeba říct, že stále platí to, že denimová kombinace je ta nejlepší kombinace, jaká může existovat. Už dávno nemusíte kombinovat denim s bílými nebo černými kousky, dnes kombinujte opravdu denim s denimem. Ať jsou džíny modré stejně jako košile! K tomu jen bílé boty a je to.

To byl však jen tip pro ty, kteří nevědí, jak denimové kousky kombinovat. Pojďme se vrátit k denimovým trendům a tomu, co letos překvapilo možná i samotný svět džínových kousků.

Už jste viděli džínové boty?

Že se z denimu vyrobí džíny nebo džínové košile, to se dalo čekat. Ale že se z tohoto materiálu vyrobí také boty, to jistě nečekal skoro nikdo. Možná by se dalo pochopit, že jsou denimové prvky třeba na teniskách, ovšem dnes je možné koupit tenisky, kde jiný materiál, než denim není použit. Stejně tak lze na trhu objevit i kozačky, které jsou ušité jen a pouze z denimu. Nedrží však krásně na noze, ale jsou spíše volnější.

I v tomto případě platí, že se denim kombinuje s denimem. I když v případě kozaček raději kombinujte s černým textilem nebo koženkou.

Okouzlily vás denimové kabelky?

Dalším trendem jsou denimové kabelky, které jsou k dostání hlavně v maličkém provedení. Pokud si vzpomínáte na drobné kabelky z devadesátek, do nichž se opravdu vešla jen peněženka a kterou jsme stěží přetáhli přes rameno, právě takové jsou nyní k dostání v denimovém provedení. Je však otázkou, jestli se takto maličké kabelky opět uchytí, většina žen preferuje kabelky větší, do nichž se schová více, než jen peněženka, mobil a klíče.