Krása

Dámy, tyhle kadeřnické střihy jsou letos in

Už dlouho jsme se nevyřádili a nemohli si pořádně poklábosit se svou kadeřnicí nebo kadeřníkem. Ale tomu je konec! Otevřete brány, my už chceme ostříhat! Jaké střihy se letos budou nejvíce nosit? 

Shaggy mullet 

Pamatujete si na střih, který loni vynesla Miley Cyrus? Možná jste si řekli, že se ta holka chce vrátit do osmdesátek. Není tomu tak. Shaggy mullet je skutečně největším výstřelkem současnosti a pokud na něj máte odvahu, jděte rovnou do něj! Zatímco vlasy v okolí obličeje budou sestříhány, zátylek ponechte delší a pořádně rozčepýřený.  

Sexy drdol 

Ano, letos se nosí rouškové účesy. Rozpuštěné vlasy zřejmě moc neužijete, protože si je již při první nasazení roušky rozcucháte nebo zplihnete. Co byste řekli sexy drdolům? Na vrcholku hlavy, nikoliv usedlé babičkovské drdoly na zátylku. Vyzkoušejte drdoly klidně hned dva. Nezapomeňte na sexy maxi sponu nebo skřipec, ty letos frčí.  

Postřižiny ofiny 

Umíte si představit, jak budete vypadat s ofinou až k očím? Vidíte příjemnou změnu? Ofiny maxi délky sluší jak mikádům, tak dlouhovláskám. Jděte do změny a užijte si dobu, ve které vyniknou vaše oči a rty. Spolu s postřižinami si rovnou skočte do parfumérie pro nový odstín rtěnky. Je na čase si užít pobyt venku, džungli velkoměsta nebo společnost lidí na vsi či maloměstě. Hurá ven!  

Sportovkyně, jdeme na to 

Ještě bychom nechtěli zapomenout na sportovkyně. Letos jsou TOP trendem zapletené copánky, které si jen tak sami nevytvoříte. Opět další důvod k návštěvě kadeřníka. Nechte si zaplést vaše vlasy postupně u hlavy a vychutnejte si po několik dnů účes, který vás přenese do vlny pohody a letní nálady. Ocení jej také cyklistky a běžkyně.  

Že bude rok 2021 střihově nudný? To ani náhodou. Je na čase vyrazit za svým dvorním kadeřníkem a představit světu své nové, odvážné já. Ve skříni už jsme seděli příliš dlouho.