Krása

Co o vás vypovídají vaše vrásky?

Ženy jsou velkými bojovníky proti vráskám. Jsou toho názoru, že vrásky ukazují jejich skutečný věk. A i když ano, vrásky na čele nebo kolem úst přibývají s přibývajícím věkem, také je pravdou, že za nimi stojí naše emoce. Stejně, jako o nás mnoho věcí prozradí znamení, ve kterém jsme se narodili, o nás řadu věcí prozradí také vrásky, které se linou různými částmi našeho obličeje. Co o nás vypovídají třeba vrásky na čele nebo v okolí úst? 

Vrásky na čele mohou souviset s nevyřešenými traumaty 

Věděli jste, že vrásky mohou být projevy vašich emocí? Odborníci se shodují na to, že například vrásky na čele souvisí s nevyřešeným traumatem nebo šokem, který jste v minulosti prožili. Mohou však být způsobeny také množstvím stresu nebo s úzkostmi, které prožíváte a kvůli kterým musíte neustále zvedat obočí, což k tvorbě vrásek na čele přispívá.  

Pokud jsou vrásky na čele horizontální, pravděpodobně patříte k lidem, kteří usilovně přemýšlí.  

Vrásky kolem očí mohou být způsobeny smíchem i frustrací 

Nejvíce rozporuplné jsou vrásky, které se nachází kolem očí. Ano, může za nimi stát stárnutí, ale také mohou být způsobeny smíchem. Pakliže jsou však poměrně hluboké, nestojí za nimi věčné usmívání se, ale spíše frustrace nebo celkové napětí, které vaše tělo nebo mysl neopouští.  

Hluboké vrásky kolem očí trápí většinou jedince, kteří dělají poměrně obtížná rozhodnutí. Pakliže oči zdobí spíše jemné vějířky, patříte k lidem, kteří jsou velice upřímní.  

Vrásky kolem úst svědčí o poruše potravy 

Pakliže vás trápí spíše vrásky linoucí se kolem úst, není to proto, že se často smějete nebo usmíváte. Projeví se nejčastěji v případě, že trpíte poruchami příjmu potravy. Velmi často se tento typ vrásek vyskytuje také u jedinců, kteří patří spíše mezi pesimisty než mezi optimisty.  

Když se však vrátíme k poruše příjmu potravy, vrásky kolem úst se linou lidem, kteří jsou většinou podvyživení, což může vést k hlubokému smutku.