Krása

Co je to Jarischův roztok

Mnoho z nás si už díky reklamnímu tlaku myslí, že na problematickou pleť nepomůže už nic jiného než pouze drahá kosmetika. Což není vůbec pravda. Touha po krásné pleti není problematikou pouze dnešní doby. Proto jste se ohlédli po již zapomenutém přípravku.

Zázračná voda

Touto vodou myslíme Jarischův roztok. Tento roztok je směsí glycerinu a kyseliny borité v demineralizované vodě. Tato voda má kyselé pH a je bez vůně. Tato voda je vhodná pro velmi citlivou pokožku, pokožku s atopickým ekzémem či akné. Má skvělé zklidňující a hojivé účinky a je vhodná pro všechny typy pleti a je vhodný jak pro muže, tak ženy.

Klady Jarischova roztoku

Tato voda může bez problémů nahradit vaše drahé tonikum. Zbaví vaši pleť zbylých nečistot po make-upu. Tato voda vaši pleť zbaví mastnoty, ale vysušení se bát rozhodně nemusíte. Je jak zcela bez vůně, tak také bez zápachu.

Má léčivé účinky, proto je často předepisován dermatology. Tato zázračná, léčivá voda obsahuje 40 g glycerinu, 20 g kyseliny borité a 940 g destilované vody a také látky, které prodlouží trvanlivost tohoto roztoku. Ale pokud máte velice citlivou pleť, nechte si tento přípravek v lékárně namíchat na počkání bez těchto látek. Tím se vyhnete možným problémům.

Nemusíte ale zoufat, že bez lékařského předpisu se k tomuto roztoku nedostanete. Máme dobrou zprávu, v lékárnách je tato voda volně prodejná. Proto pokud trpíte nějakým kožním problémem, zkuste vyměnit tento prostředek za ty předražené z drogérií a budete velice mile překvapeni, jak cenou, tak výsledkem.