Zdraví

Časté bolesti, které poukazují na emoční problémy

Lidé si vůbec neuvědomují, že bolesti, které pociťují, nemusí být vůbec způsobeny nemocí nebo chorobou. Bolesti, které pociťují, mohou být způsobeny něčím zcela jiným, a to emočními problémy, emočním vypětím či špatným emočním rozpoložením. Když něco člověka bolí, automaticky s tím jde k lékaři, který bez většího vyšetření předepisuje léky, které předepsal člověku, jenž byl před ním. A tak si pacient přinese do svého domu hromadu léků, kterými se láduje, ale které nakonec ani nezabírají, jelikož problém není v těle, ale v hlavě, respektive v našich emocích. Než tedy s bolestmi zamíříte k doktorovi, ujistěte se, že to není způsobené emočním problémem.  

I když se všude radí, že bychom s každou bolestí měli chodit k lékaři, abychom nic nezanedbali, pravdou je, že ne vždycky je bolest způsobená nemocí nebo nachlazením. Jak již bylo několikrát zmíněno, často za to může právě emoční rozpoložení.  

Bolest očí 

Pokud vás trápí častá bolest očí, nemusíte ihned mířit k očnímu lékaři. Možná za tím stojí podvědomé odmítání reality. Nechcete zkrátka vidět to, co byste měli, chcete mít na svých očích nasazené stále růžové brýle, přes které vidíte svět trochu jinak. Nepotápějte se však do velkého introvertního klamu, berte všechno takové, jaké je.  

Bolest kloubů a loktů 

Trápí vás častá bolest kloubů a loktů? Pokud ano, pravděpodobně nejste ochotní změnit svůj život. Zatímco bolest v loktech symbolizuje ztuhlost, nedostatek všestrannosti, bolest v kolenou odhaluje jenom velké ego. Pokud se však naučíte dělat kompromisy, pak vás najednou bolest kloubů a loktů přejde.  

Bolesti v krku, bolest krku 

Ať už vás trápí bolest v krku nebo bolest krku jako takového, pravděpodobně bojujete s tvrdohlavostí a odpuštěním. Jste možná nespokojení s člověkem, který vám ublížil, dělá vám však problém danému člověku odpustit.