Krása

Barvené vlasy nadmíru trpí. Regenerujte je. Prozradíme, jak

Ženy jsou si dokonce ochotny přivstat, aby své vlasy připravily na nový den plný nových zážitků. Ženy moc dobře vědí, že základem dokonalé visáže jsou právě upravené vlasy, které by rozhodně neměly být nerozčesané a rozházené na všechny strany. Aby se předcházelo nedokonalé visáži, tráví ženy po ránu v koupelně i hodinu navíc, aby s pomocí kulmy, žehličky na vlasy nebo fénu vytvořily na své hlavě účes hodný jejich aktuálního looku. Jenže i když si mnohé ženy uvědomují, že vlasy jsou součástí visáže, jen málokterá má na paměti, že vlasům se posléze musí dopřát péče v podobě vlasové regenerace. 

Každý den namáhat své vlasy, to není jen tak. Pokud s nimi každý den pracujete, myslete na to, že vlasy potřebují odměnu, a to odměnu v podobě regenerace. K tomu poslouží mnoho produktů pomáhajících vlasy posilnit a znovu vyživit. Až se vydáte na jejich “lov”, upřednostňujte kvalitu před cenou. Vlasy si zaslouží opravdu kvalitní péči, o tom žádná. 

Pomozte vlasům opět získat lesk a sílu

Jelikož vlasy každý den namáháte horkým vzduchem, jelikož každý den musí vlasy čelit vnějším vlivům, jste odpovědní za jejich stav. Pokud jsou už vlasy oslabené, cítíte, že jsou málo vyživené a že vypadávají, je třeba jim pomoct získat opět lesk a sílu. K tomu dopomohou regenerační produkty na vlasy, kterých je sice spousta, ale my vám poradíme, jaké konkrétní vašim vlasům pomohou. 

Na roztřepené konečky a slábnoucí vlasy pomáhá sprej na vlasy nebo případně vlasový olej, který dodá vlasům lesk. Suché vlasy podpoří nejedno vlasové sérum nebo tonikum, které vlasy hydratuje a dodá jim vlhkost. Melírovaným a barveným vlasům zase pomohou neoplachové masky na vlasy. 

Značky, do nichž se vyplatí investovat

Vlasová regenerace je velmi důležitá, ale ještě důležitější je výběr produktů, jež budete k vlasové regeneraci používat. Neinvestujte do drogeriích produktů, raději zainvestujte do značek, které milují všichni známí i neznámí kadeřníci. Patří k nim například značky L’Oréal Professionnel nebo také Schwarzkopf Professional.