Bydlení

Kupujeme bytové doplňky do koupelny

I koupelna má své vlastní módní trendy, které bychom měli znát a o kterých bychom měli vědět, pokud svou koupelnu chceme zařídit do moderního stylu a pokud chceme, aby nám naši koupelnu kdekdo záviděl. V současné době lze za koupelnové trendy považovat vanu, kterou umístíte do prostoru, nikoli ke zdi. Také lze za koupelnový trend považovat například pokojové rostliny, které jsou umístěné v rohu místnosti (dříve se rostliny do koupelen ne vždy umísťovaly). Zaměřme se však na bytové doplňky, které v koupelně nesmí chybět.  

Koupelna je místnost v domě jako každá jiná. A stejně jako všechny ostatní místnosti, i koupelna nám musí být sympatická a musí nám být v ní příjemně. Pokud nám v takové koupelně není zrovna dvakrát dobře, nemůžeme očekávat, že si v ní odpočineme, i když voda ve vaně bude opravdu příjemně teplá.  

Na příjemnosti a útulnosti koupelny se stejně v jako jiných místnostech domu podílí bytové doplňky. Ano, i koupelna by měla být plná bytových doplňků. Otázkou nyní je, jaké konkrétní bytové doplňky se hodí do koupelny.  

Svíčky 

Svíček není nikdy dost, zejména v koupelně. Pokud zakoupíte krásné vonné svíčky, nemusíte investovat do ne zrovna hezky vonících sprejů, které zahalí zápach toalety (pokud tedy toaletu v koupelně máte). Svíčky si taky lidé zapalují ve chvíli, kdy si chtějí navodit příjemnou atmosféru při večerní koupeli.  

Dřevo do koupelny taky patří 

Dřevo je nedílný prvek domácnosti. Patří do kuchyně, do jídelny, ale také do koupelny. Právě v koupelně je dřevo také nepostradatelné. Můžete z něj mít vyrobené například dózy na zubní kartáčky nebo dózy na mýdlo. Přes vanu bývá často dřevěná deska určené k odkládání knihy nebo hrnku s pitím.  

Koberečky 

Nezapomínejte ani na koberečky, které jsou taktéž nepostradatelné. Koberečky nevolte gumové, nejsou zrovna moderní, u textilních ale dbejte na jejich pravidelnou údržbu a praní.