Móda

Tři looky, v nichž hraje bílé tričko hlavní roli

Co je základem dámského a pánského šatníku? Trička, a to jednobarevná trička. Sice jsou krásná různě vzorovaná trička nebo trička s nápisy, ovšem základem šatníku jsou především jednobarevná trička, která lze různě kombinovat. Abychom byli ještě konkrétnější, nutné je mít dostatek černých triček a bílých triček. Právě černá a bílá trička zkombinujete jakkoli a s čímkoli, vykouzlíte z nich elegantní i nadčasový look. Nyní se podívejme na bílá trička a tři outfity, v nichž hraje právě bílé tričko hlavní roli.

Je nutné si však uvědomit, že bílé tričko můžeme kombinovat jakkoli. Vybrali jsme jen tři náhodné, aktuálně stylové outfity, kterými se může inspirovat nejedna žena.

Look 1

První look se skládá pochopitelně z bílého trička s krátkým rukávem a boyfriend džínů. Džíny jsou volnější, u kotníků roztrhané, přesto krásně sedí v pase. I přes dobře padnoucí džíny si k nim přidáme černý, masivní pásek, který dodá looku drsný vzhled. Kolem pasu uvážeme károvanou košili nejlépe pestré barvy, na záda dáme menší batůžek, do něhož schováme jenom to potřebné, a na hlavu nasadíme kšiltovku, ovšem není to podmínkou. Pro doplnění je možné nasadit kulaté, menší sluneční brýle.

Co se týče obuvi, volíme masivní vojenskou obuv ke kotníkům (něco na styl farmářek).

Look 2

Ve druhém looku hraje hlavní roli taktéž bílé tričko, které však nyní sladíme s džínovou, velmi moderní sukní, která je krapet roztrhaná. K tomu přidáme delší džínovou bundičku, opět sukni doplníme masivnějším páskem. Přes prsa nebo přes pás si připneme ledvinku černé nebo jiné barvy, na nohy obujeme pohodlné kecky. Nezapomínáme na bílé značkové ponožky, které budou z tenisek čouhat ven.

Look 3

Abychom dokázali, že lze vytvořit s pomocí bílého trička i elegantnější outfity, k bílému tričku si přidáme kalhoty cigaretového střihu, které doplníme o podobné sako. Na nohy nazujeme lodičky, přes rameno dáme drobnou kabelku, na první pohled velmi elegantní. Celému outfitu dodají ten pravý šmrnc masivní náušnice.