Bydlení

Tablety nejen do myčky

Každý z nás se jistě setkal s něčím, co člověk používá i k něčemu jinému než by původně měl. V lidské vynalézavosti se meze nekladou. A to si asi řekla i jedna hospodyňka, která přišla s pár nápady, jak lze v domácnosti jinak využít tablety do myčky. Zajímá vás, na jaké další využití těchto tablet do myčky přišla? Prozradíme vám to níže!

Lesk v koupelně i na toaletě

 

Drhnutí koupelny a toalety je noční můrou každé hospodyňky. Tyto dvě místnosti jdou vizitkou každé ženy, proto si na jejich čistotě necháváme velice záležet. Důkladným mytím a čištěním tam trávíme mnoho času, který bychom, milé dámy, mohly trávit i jinak, lépe. Proto je zde typ na urychlení této činnosti.

Stačí v teplé vodě rozpustit jednu tabletu do myčky. Vytvoří se nám kaše, se kterou pak jednoduše vyčistíme problematická místa. Směs můžeme také nechat chvíli působit, abychom docílili většího lesku.

Trouba

Také to asi každá z nás zná. Tam ukápne trocha mastnoty nebo těsta a problém je na světě. Obzvláště když si toho hned nevšimneme a znečištění se nám krásně připeče. To potom můžeme počítat minuty jednu za druhou, které trávíme problematickým drhnutí. Proto je třeba opět sáhnout po zázračné kaši z tablet do myčky. Opět rozpustíme tabletu v teplé vodě a směs naneseme do vychladlé trouby. Chvíli necháme působit a poté setřeme. Troubu je třeba pak omýt ještě čistou vodou.

Je třeba zdůraznit, že pokud takto myjeme něco, co přichází do kontaktu s jídlem, je potřeba důkladně tuto věc omýt čistou vodou.