Bydlení

Jak šetřit čas a nebydlet v kuchyni

Dnes asi nezvládnete být nejlepší manželkou roku. Doba je příliš náročná a klade na nás vysoké nároky. Důležité je dokázat dobře vařit, ale nestrávit v kuchyni, příliš moc času. Proto se dnes vyrábí multifunkční hrnce, které vám mohou usnadnit práci a ušetřit čas. Nahradí vám hned několik domácích zařízení současně. Většinou je to trouba, pánev nebo oblíbená remoska. Mají systému topných těles, horních a spodních, které zajistí velmi dobře rovnoměrnou tepelnou úpravu. Dají se používat najednou nebo každé zvlášť. To je velká výhoda. V multifunkčním hrnci je možno připravit téměř cokoli s opravdu minimální námahou a velkou úsporou času.

Multifunkční hrnce

Hrnec pak vaří téměř sám a stačí jen připravit ingredience a dát je do hrnce. Pokud je třeba něco míchat, takto sestavený přístroj má k tomuto účelu automatickou míchací lopatku. Proto pak nemusíte dlouze stát u sporáku. Pokud je třeba péct nebo zapéct, lopatku vyjmete, a nastavítek tomu požadovaný program. Kompaktní rozměryumožňují, že se nemusí multifunkční hrnec nechat předehřívat, a je okamžitě připraven k použití. Ušetří čas, elektřinu i rodinný rozpočet.Použití multifunkčního přístroje je velmi snadné. Je třeba na termostatu nastavit teplotu a čas nutný k přípravě pokrmu. Už nikdy nezapomenete koláč v troubě a nespálíte. S tímto univerzálním pomocníkem se po uplynutí nastaveného času přístroj sám vypne. Čeká vás také nenáročný úklid, kdy mísu, lopatku i víko dáte pouze do myčky nádobí.

Vařte a cestujte

Můžete připravovat chutné pokrmy celé své rodině. Pro multifunkční hrnce je spousta receptů, které vám pomůžou jak s nastavením přístroje, tak i s vytvořením oblíbeného receptu. Budete mít zase jednou úplně novou inspiraci. Multifunkční hrnce připraví asi cokoli od předkrmů, hlavních chodů, příloh až po dezerty. Pokud třeba často na víkendy vyrážíte třeba na své chaty a chalupy, jednoduše si prostě zabalte takovýto multifunkční hrnec sebou. Vařte chutně a rychle.