Móda

Pět nejdražších kabelek světa. Můžete si některou z nich dovolit?

Dámy, milujete kabelky natolik, abyste za ně utratili obrovské jmění? Nebo jste naopak zastánce slev, tudíž si nenecháte ujít žádnou kabelku ve slevách, která se na vás byť jen trošku usmívá z výlohy? V současné době lze rozdělit ženy na dvě poloviny, a sice na ty, které by za kabelky nikdy nezaplatily plnou sumu, a na ty, které by si kvůli kabelkám dokonce i půjčily. Půjčit si však na pouhou kabelku, to už je trochu za hranou, ovšem je to opět jen úhel pohledu. Pokud vás však láká koupě opravdu velmi drahé kabelky, máme pro vás seznam pěti nejdražších kabelek světa. Můžete si některou z nich dovolit nebo si musíte nechat zajít chuť? 

Fendi Selleria 

Jednou z nejdražších kabelek je kabelka nazvaná Fendi Selleria, která je vyrobena ze dvou nejdražších kůží na světě. Konkrétně je vyrobena z  kůží sobola a činčily. Je poměrně velká do stříbrné, šedé barvy. Její cena je stanovena na skoro čtyřicet tisíc dolarů (v hrubém přepočtu na nějakých 760 tisíc korun). 

Louis Vuitton Tribute Patchwork 

Jednou z nejdražších kabelek je také kabelka Louis Vuitton Tribute Patchwork, což je kabelka, které je jen dvacet kusů na celém světě. Všechny už ale mají svou majitelku, i když se cena této kabelky při kupování pohybovala kolem 840 tisíc korun.  

Leiber Precious Rose 

I když byste si tuto kabelku pravděpodobně nevzali jen tak na diskotéku, je to kabelka velmi krásná. Obsahuje však přes tisíc diamantů, tudíž se nemůžeme divit její ceně – v přepočtu si ji můžete koupit za necelé dva miliony korun.  

Lana Marks Cleopatra 

Další drahou kabelkou je kabelka Cleopatra. Je to jen jediný kus na světě, má kovovou stříbrnou barvu a je vyrobena z aligátoří kůže. Odhadovaná cena je pět milionů korun.  

Hermes Birkin by Ginza Tanaka 

Vůbec nejdražší kabelkou je kabelka Hermes Birkin, jejíž cena dosahuje skoro čtyřiceti milionů dolarů.