Móda

Pánské doplňky, do nichž by měli muži investovat

Pánské šatníky by měly rupat v pantech stejně, jako v pantech rupají dámské šatníky, které jsou plné nádherných moderních a často také bohužel nemoderních kousků. Pokud, pánové, vám šatníky v pantech rupají, ale šuplíky plné pánských doplňků jsou prázdné, je načase s tím něco udělat. Pánské doplňky jsou totiž stejně tak nepostradatelné, jako jsou nepostradatelné právě jednotlivé moderní i nemoderní kousky. Bez doplňků není outfit dokončený, to je pravidlo, kterým je nutné se řídit. V

V současné době je možné pánský look doplnit o mnohé zajímavé doplňky. Zatímco mnozí pánové na doplňky nehrají, jiní na ně nedají dopustit. Zařaďte se do druhé skupiny a buďte opravdu nadmíru styloví. Otázkou je, jaké pánské doplňky by neměly v pánské sbírce chybět.

  • Manžetové knoflíčky

Ke každé elegantní košili patří manžetové knoflíčky. Ať už se chystáte na ples, na obchodní schůzku nebo třeba na rande, košile musí být zdokonaleny manžetovými knoflíčky. Dnes je možné zakoupit si i dřevěné manžetové knoflíčky, případně je možné mít manžetové knoflíčky s iniciály, což se daruje často partnerům k narozeninám nebo pod vánoční stromeček.

  • Hodinky

Zatímco bez manžetových knoflíčků se neobejdou jen košile, bez hodinek se neobejde žádný outfit, ať už je složen z čehokoli. Hodinky musí být součástí elegantního outfitu i ležérního outfitu. Dnes jsou elegantní zejména hodinky s kvalitními koženými řemínky, celokovové hodinky nejsou to, co se zrovna nosí.

  • Náramky

I když se to může zdát zženštilé, opak je pravdou. Náramky jsou dnes velmi stylové a pánové je mohou kombinovat k hodinkám s koženým řemínkem. Samozřejmě pánové nebudou nosit náramky z jantarových kamínků, ale nosí se zejména dřevěné náramky.

Obecně dřevo dnes hraje v pánských šatnících velkou roli. Vyrábí se z něj nejen náramky, ale také manžetové knoflíčky, motýlci a jiné podobné doplňky.