Móda

Oslňte v bílých džínech

Většina žen má obrovskou zálibu v nakupování. Milují sledovat aktuální módní trendy, ať už se jedná o styl formální nebo jiný. Pokud se něco změní na pultech v obchodech oblíbené značky, musí zkrátka tento kousek vidět a popřípadě ho i mít. Vždyť je to kousek, který možná bude mít dalších sto žen a každá touží být tou první. Výprodeje – ty jsou jejich. Nákupní maniačky vždy čekají před daným obchodem a vyhlížejí, po jakých kouscích ve výprodeji sáhnou nejdříve. Mnohdy se opravdu vyplatí čekat půl hodiny před otevřením obchodu jenom proto, aby dostaly přesně ty kalhoty, na které čekaly. Většinou jsou nejraději rády za ty bílé, protože právě toto je nejnovější trend ve světě módy. Kdo ho nemá, jako kdyby nebyl. Jedná se vážně i skvělé džíny, které jednoznačně ve vašem šatníku mít musíte, a to i přes to, jak drahé budou.

Dbejte na to, jak v daných džínech vypadáte

Ovšem bílé džíny jsou mnohdy i ošemetné. Bohužel. U třeba riflí černé barvy jste zvyklí na to, že vám pokaždé padnou, protože zeštíhlují. Bílé vás sice neudělají tučnější, ale většinou je v obchodech naleznete v různých materiálech. Některé jsou velmi zrádné, protože jsou elastické. Právě ty vám nohy značně zvětší na pohled a vy se najednou budete cítit, jako když byste přibrala pět kilo pouze na stehnech. Ne každé bílé rifle jsou tedy vhodné, proto při zkoušení dbejte na to, abyste v nich vypadala tak, jak chcete. Nekupujte si je takzvaně přes mrtvoly jen proto, že je zkrátka chcete. Najdete lepší a třeba ještě za výhodnější cenu.

Zkombinujete s nimi naprosto všechno

Bílé džíny mají tu výhodu, že se k nim hodí naprosto vše. Můžete si tedy vzít pestrobarevný top a budete k němu vypadat naprosto fantasticky. Pokud se však rozhodnete pro černobílou kombinaci, i tak zachováte potřebnou eleganci. Jestliže vás láká kombinace s károvanou košilí, kdo by do toho nešel? Vždyť ať už zvolíte cokoliv, budete naprosto neodolatelná!