Móda

Nejlepší módní góly letošní zimy. Které to byly?

Letošní zima v nás nejspíš zanechala řadu pocitů. Samozřejmě za to mohlo počasí, které bylo naprosto šílené. Teploty se svými mínus třiceti stupni Celsia trhaly historické rekordy, sněhu bylo všude nadmíru a ledovka na silnicích a na chodnících znemožňovala cestu nejen běžných řidičů, ale i chodců, a tak dostat se do práce znamenalo opravdu velké úsilí a opatrnost. Naneštěstí si letošní zimní období nepamatujeme pouze takto, ale také především jako období, v němž se vyskytla hromada nejrůznější módních trendů, které jsme mohli vidět takřka na všech lidech okolo. O jaké trendy se jednalo a nosí je teď ještě někdo?

1. Timberlandy s kožíškem byla ta nejlepší obuv letošní zimy

Nikdo nebyl více v teple než ten, kdo měl na nohou farmářky značky Timberland. Jejich zimní provedení uchvátilo lidi natolik, že jsme je mohli vidět v nejrůznějších barevných kombinacích na každém druhém člověku, které jsme potkali na ulici. Barevně nejvíce populární byla klasická hořčicově hnědá, ale také růžová, šedá, modrá nebo červená. Mimo jiné jsme se setkali nejen s originálními botami této značky, ale také s lacinými náhražkami, které jsme mohli zakoupit v jakémkoli obchodě nejen s obuví.

2. Džínová bunda s kožíškem vedla před nástupem těch tuhých mrazů

Džínové bundy jsou nadčasovým kouskem, který rozzáří nejen ženu, ale také muže. A především u mužů letošní zimu dominoval tento kousek, ale ve zlepšené podobě, a sice s kožíškem. Ten každého chlapa dobře ochránil před Vánoci a pak s ústupem těch největších zim. Během těch tuhých lednových teplot se vyplatilo obléct si přece jen něco teplejšího.

3. Barevné ponožky stylově ochránili nohy před mrazem

Mezi největší hity zejména plesové sezony patřily barevné ponožky. Jelikož se jedná o klasické dlouhé ponožky, nikoliv o ty kotníkové, zcela stoprocentně ochránily před nepříjemně chladnými teplotami. Někdy se dokonce potřebovalo trochu více vrstev tohoto oblečení, a tak si lidé klidně nosili i troje ponožky najednou. Nu což, zima je zima a móda je móda. Ještě že se móda poznamenala i v takovém detailu, jako jsou ponožky.