Bydlení

Keramické dřezy si zamilujete. Vydrží totiž všechno

Keramika je v dnešní době označení, které v sobě skrývá ekologický materiál. Ten nalezne v prostředí kuchyní skvělé využití. Jedná se o směs kameniny se speciální povrchovou úpravou. Přejete si dřez, který vydrží reálné podmínky v kuchyni?  

Máte na výběr z celé řady materiálů 

Současné trendy v kuchyni sice hovoří jasně a keramické dřezy se dostávají na výsluní, ale stále máte možnost si vybírat z materiálů, na které jste byli zvyklí. Nerezové dřezy se ještě stále prodávají, podobně jako granitové dřezy. Pomalu je ale vytlačuje ze své pozice právě keramika. Proč je tento materiál tak oblíbený? Možná i vy zjistíte, že jste právě našli to, co potřebujete. Odolný materiál, který je z přírodních prvků.  

Odolnost? Dokonalá 

Od názvu „keramické“ bychom mohli získat dojem, že se bude jednat o velmi křehký materiál, který snad nemůže vydržet více než jen umývání plastového nádobí. Není tomu tak. Dnešní keramické dřezy se tvoří z kameniny, tedy z naprosto pevného a odolného materiálu. Vydrží náraz velkého hrnce, malé klepnutí s ním neudělá vůbec nic. Keramika je dobře odolná vůči celé řadě mechanických podnětů.  

Chemická odolnost zaručena 

Kromě toho, že je keramika odolná vůči mechanickému poškození, se také jedná o stálobarevný prvek, se kterým si zajistíte dlouhodobé používání po několik dekád. Kameninu nerozhodí naprosto nic. Nebude se měnit ani při použití kuchyňských barviv, nehne s ní ani používání celé řady čisticích prostředků. Zkrátka tento materiál je skvěle tvořený tak, aby nabízel zázemí pro reálné kuchyňské podmínky. Žádný kousek jen na oko. Keramika je pro drsné podmínky, které v kuchyni běžně panují.  

Přejete si kuchyň, která bude reprezentativní, ekologicky zařízená, ale také praktická a odolná? Pozvěte si domů keramiku. Materiál se bude skvěle vyjímat v klasické i moderní kuchyňské koncepci.