Móda

Jednoduché oblečení přináší větší úspěch

Víte, co mají společného Albert Einstein, Mark Zuckerberg a SteveJobs? Každý den nosili to samé a nevěnovali příliš mnoho pozornosti svému oblečení.Představte si, že vstáváte a už víte, co si vezmete na sebe. Už nikdy žádné složité rozhodování, zda to k sobě ladí, přináší mnohem méně komplikací, a tím je to pro vás mnohem lepší. Proč si přidělávat starosti s módou. Vaše zavedená uniforma ale nemusí být vůbec nudná. Můžete nosit dokonale padnoucí černé kalhoty či pouzdrovou sukni a bílou či smetanovou košili, a i tak můžete vyčnívat vždy z davu, být vysoce originální v duchu minimalismu. Každý má ve skříni kousky, které nosí mnohem raději a mnohem častěji než ty ostatní. Tam začněte a zkoumejte, co se vám na nich opravdu nejvíc líbí.

Méně rozhodování a více nových nápadů

Každý den jsme schopni určitého počtu rozhodnutí. Čím víc jich děláme, tím náročnější je náš život. Tak třeba zakladatel Facebooku Mark Zuckerbergnosí své bavlněné tričko stále proto, aby činil mnohem méně rozhodnutí a mohl se soustředit na ty důležitější věci. Budete mít o tolik stresu méně, když si vytvoříte svůj vlastní osobitý styl. Všechny chvíle, kdy přemýšlíte před skříní, co si obléknout, můžete věnovat jiným a mnohem důležitějším věcem a myšlenkám. Možná změníte svůj život, přijdete na důležitý světový objev, nebo vyřešíte něco, co vás už velmi dlouho trápí.

Žádná nuda s důvtipem a úsporou

Nemusíte hned denně nosit to samé, je třeba mít čisté věci. Ale stanovte si prostě to, v čem je vám prostě dobře. Jde o obyčejná bílá či černá bavlněná trička? Pořiďte si hned víc kusů, klidně jedno do V a druhé s výstřihem do kulata. Dejte si do šatníku to, v čem se dobře cítíte. Chytře a úsporně si můžete ulehčit život. Další výhodou je spousta ušetřených peněz, rychlé balení na cesty, pořádek ve skříni a mnohem více místa. Vzroste vám sebevědomí, protože vždycky budete mít na sobě to, v čem se dobře cítíte a co je vám příjemné. Nebudete řešit, zda v sukni nemáte moc velký zadek a velké břicho. Začnete se soustředit na podstatné věci v životě a budete mít víc času budovat úspěch. Budete mít alespoň jasno v tom, co si oblečete a jak se v tom následně budete cítit.