Móda

Jaké trendy se objevily na nedávných módních přehlídkách?

Sledujete aktuální trendy? Chcete se oblékat stylově? Chcete stále vypadat in? Pak se vyplatí sledovat aktuální módní přehlídky, kde se objevují trendy, jež budou in v následujících týdnech nebo měsících. Na přehlídkách nosí modelky nejnovější kousky z dílen návrhářů, kteří moc dobře vědí, co je v kurzu. Proto se outfity na módních molech inspirujte.  

Pokud jste v poslední době neměli čas sledovat aktuální přehlídky, možná nevíte, co bude zanedlouho in. Nebojte, my je za vás sledujeme a prozradíme vám, co si obléknout a co sehnat v obchodech, abyste vynikali z davu.  

Opět se ukázalo, že móda sahá pro inspiraci do dávných osmdesátých let, kdy se právě z davu vyčuhovalo. Lidé nosili extravagantní kousky, chtěli se odlišit od toho, co nosil dav. Nakonec však všichni nosili extravagantní kousky, tudíž dav znovu vznikl. Nicméně móda se osmdesátými léty nechává inspirovat.  

Kalhotové kostýmy mnoha střihů 

Pod slovním spojením “kalhotový kostým” si většina lidí představí nudný outfit, který nosí jenom usedlé ženy. Jenže dnes se kalhotové kostýmy do obchodů dostávají v mnoha zajímavých střizích. Letošní rok se nese ve znamení právě kostýmů, nebojte se do jednoho z nich investovat. Už vůbec se nebojte takových kostýmků, které stanovují, že se sako musí dát na holé tělo, k tomu široké pásky nebo třeba šortky místo klasických kalhot. A dlouhé rukávy u saka? Tak ty už se taky dávno nenosí. Vystřídaly je rukávy krátké.  

Nadýchané rukávy u halenek i šatů 

Vzpomínáte si na nadýchané rukávy u halenek, které se dříve nosily? Kdo by to byl řekl, že se vrátí i tento trend. Jedná se o vůbec největší hit letošního léta. Nebojte se tedy nosit nadýchané, nařasené krátké rukávy, dominují jak šatům, tak i mnohým halenkám. Opět je to kousek inspirovaný osmdesátými léty.  

Vesty jsou taky zpět 

Mimo to jsou zpět i vesty. Kdo by je dříve nemiloval! Sice se na nějakou dobu ztratily, ale opět jsou zpátky.