Móda

Girlfriend džíny – to je to pravé!

Móda se také někdy neumí pořádně rozhodnout. Tato věta platí zejména nyní, kdy si móda na jednu stranu prosazuje to, ať ženy dávají najevo svou ženskost, na druhou stranu se však jedná o ležérnost, díky které se mají cítit pohodlně než žensky. Úzké kalhoty a sexy halenky metalových barev jsou jednoznačně pro ukázání ženskosti, ovšem oblíbené girlfriend džíny nejsou zrovna to, podle čeho se žena pozná. Vždyť pas je trochu níž, vůbec neobepínají štíhlé nohy. Člověk se tedy neví, pro co rozhodnout. Najednou však móda přišla s úžasným nápadem, jak velmi trendy girlfriend džíny zkombinovat tak, aby působili stoprocentně žensky. Jak s nimi ale dosáhnout takového vzhledu, který by muže přece jen přitahoval, než vzdaloval? Zkuste to se skvělými lodičkami!

I když mohou být pro někoho nepohodlné, ženskost vynikne během okamžiku

Móda musela nyní vážně zakročit, protože ženy nosili raději tento pohodlný druh džínů než úzké typy. Jednoznačně se nedalo nic dělat, protože ženy volí vždy radši pohodlí než elegantnost, pokud to tedy nemají nakázáno šéfem v zaměstnání. A tak se tedy rozhodlo, že pokud má už žena nosit trhané džíny s nízkým sedem, je vhodné, aby přece jen ta ženskost trochu vyzařovala. Nemohla to udělat jinak pohodlněji, než s lodičkami, které jsou pro mnoho žen noční můrou. Když si však tuto kombinaci vezmou a k ní doplní jednoduchý top na úzká ramínka a popřípadě i sako, najednou neuvěří svým vlastním očím, jak stylové budou. V tom okamžiku možná bolest nohou a necitlivé palce u nohou budou tím nejmenším problémem, protože za tak stylový outfit to prostě stojí!

Roztrhané džíny obecně se však nyní začínají čím dál častěji kombinovat s elegantnějšími kousky. Móda totiž ráda dokazuje, že i zdání, že mnoho kousků nejde zkombinovat, je lež. Proto to dokazuje přesně takto – ležérnost a elegantnost donedávna nešlo zkombinovat, dokud se lodičky nedostaly k všedním trendy kouskům, jako jsou právě girlfriend džíny.