Móda

Dřevěné motýlky – to je nový trend letošního roku

Každá žena chce mít doma toho pravého gentlemana. Každá touží po muži, se kterým se nebude bát vyjít na ulici, protože se s ním jednoduše bude ráda ukazovat, protože má její přítel skvělý styl. Muži někdy také milují hezky se obléknout. Mnohdy však ženy radí, co si mají vzít. Pokud však žena narazí na ulici na muže, který se umí obléknout stylově sám, je to pro ni značka ideál. Není se pak čemu divit, když se takový muž vrátí s kapsou plnou papírků, na nichž jsou telefonní čísla mnoha žen. To pak muže opět motivuje k tomu, aby se i druhý den skvěle obléknul.

Většinou bodují ti, kteří jsou oblečeni formálněji a elegantně. Muž v obleku či jen v saku, ve společenských kalhotách, v košili a v hnědých polobotkách přece jen působí skvěle. Nyní se navíc rozeběhl trend motýlků, a tak se ho většina pánů chytila a drží se ho. Dělají dobře, protože motýlky jsou mnohem vkusnější než kravaty a na poradu či na jinou důležitou událost či schůzku se hodí stejně dobře. Novinkou jsou však nyní dřevěné motýlky, které doslova ovládly pánský svět elegantní módy.

BEWOODEN – to je značka pro pravé muže!

Nejhezčí a nejpropracovanější dřevěné motýlky pánové jednoznačně naleznou v online obchodech značky Bewooden. Nejedná se sice o levnou záležitost, ale co by pro elegantnost neudělali. Dřevěné motýlky však nejsou to jediné, čím se značka proslavila. Jedná se také o stylové dřevěné peněženky nebo třeba doplňky pro ženy. Na své si tedy přijde on i ona. Pokud tedy plánujete s partnerkou zanedlouho oslavit výročí při romantické večeři, není nic lepšího, než aby muž přišel s dřevěným motýlkem a ona s dřeveným šperkem, který bude skvostně zdobit její ruku. Pakliže nyní nemáte možnost vynosit takové dřevěné skvosty, schovejte si je na příští plesovou sezonu, protože právě tam budete za nejkrásnější pár večera!