Móda

Chelsea boty nejen pro ni, ale také pro něj

Každá sezona si vždy přináší své kousky, dle kterých bude udávat stylové outfity. Přes vánoční svátky a zimní období to byly jistě boty značky Timberland, takzvané farmářky. Barva dominovala rozhodně hořčicově hnědá nebo oblíbený odstín červené, a sice bordó. Když zima ustála, do čela se dostaly kozačky nad kolena, které musela mít každá žena, ovšem byly rychle vyprodané, a tak se na každou nedočkavou dámu nedostalo. Je škoda, že vždycky ty kousky, které budou dominantní a naprosto stylové v nadcházející sezoně, jsou rychle z pultů obchodů fuč a mnohdy je neseženeme ani online pomocí různých e-shopů, protože jsou jednoduše vyprodány. To přesně platilo s danými kozačkami a jednu dobu také s farmářkami. Nyní to bohužel postihlo i velký jarní trend, který se nám ukázal už i během podzimu, a sice boty zvané Chelsea. Jedná se o kotníkovou velmi pohodlnou obuv, která je naprosto stylová a hodí se nejen k ležérnímu looku, ale také i k elegantnějším kombinacím. Tento multifunkční kousek se vyznačuje především gumou na bocích a je nyní v obchodech v té klasické podobě zcela vyprodán. Různé jiné tvary, jako třeba Chelsea boty do špičky nebo s různými aplikacemi na bocích – těch je všude habaděj, ale klasické černé barvy s klasickým provedením bez aplikací – ty už jsou bohužel na seznamu pohřešovaných. V obchodech už se takřka nevyskytují, a to je velká smůla.

Když nejsou klasiky, zkuste ty se špičatou špičkou!

Pokud je vážně nemůžete sehnat v klasickém provedení, je tu naštěstí jedna záchrana! Provedení do špičky totiž je vážně stylové a dělá moc hezkou nohu každé ženě, která je nosí. Ovšem nejedná se však o obuv, která je pouze pro dámskou populaci. Oblíbili si ji i muži, a to nejen tu klasickou podobu různých barev, ale také to špičaté provedení. Jim to sice nedělá hezká lýtka, ale rozhodně působí jako praví gentlemani.

Tato obuv má ještě jednu skvělou výhodu, a sice tu, že se hodí do každého počasí. I když bude pršet, nemusíte se bát, že vám do bot nateče, jako tomu může být třeba u klasických látkových tenisek. Tyto boty jsou přesně ten moderní hit, který vám zaručí skvělý vzhled i za nepříjemného a ne moc radostného počasí.