Móda

Boty Zaxy a jejich lehký krok

Pokud hltáte novinky ze světa módy, určitě znáte i boty Zaxy, se kterými je opravdu nebeská chůze jako na obláčku. S každým novým ročním obdobím přichází značka Zaxy s novými modely a vždy naprosto dokonalými. Kolem této světoznámé prvotřídní značky bot byla spuštěna obrovská lavina oblíbenosti. Pokud tuto značku ještě neznáte, je na čase vám tyto boty představit. Co mají společného se stávající značkou Mel? Kde se vlastně tato božská značka Zaxy vzala a co přináší nového do našeho botníku?

Značka Zaxy pochází opět z Brazílie, stejně jako vysoce oblíbená značka voňavých bot Melissa a Mel by Melissa. S příchodem bot značky Zaxy se nic nemění, Melissa a Mel jede dál. Značka Mel ale přichází s lehkou změnou. Bude se soustředit pouze na dětskou obuv a stane se nyní oddělenou dětskou sekcí značky Melissa. Pokud nechcete přijít o nižší příznivé ceny dámské kolekce těchto originálních ekologických plastových bot, je tu právě pro vás ona nová značka Zaxy. Přináší krásnou kolekci každou sezónu a zamilujete se do nich na první pohled. Boty jsou lehounké a měkounké, vyrobené z neuvěřitelně pohodlného a přizpůsobivého materiálu. Boty tak krásně přilnou k vaší noze, jako k vám prostě patřily odjakživa. Už žádná obava z puchýřů na vašich nohou. Jsou zde balerínky Zaxy s komfortní měkčenou stélkou. Chůze opravdu jako po obláčku.

Všechny jarní a letní kolekce značky Zaxy vždy přináší zbrusu novou širokou škálu balerínek ve všech barevných kombinacích, prudce elegantní žabky i něžné sandálky. Oblíbíte si je úplně stejně jako všichni, co je poprvé obuli. Balerínky jsou typické svým zdobením v podobě romantické květiny nebo mašle. Hýří barvami a jsou tu jen pro vás. Žabky mají stylový a elegantní styl. Vypadají spíše jako pantofle, ale jejich barvy vás doslova nadchnou. Plastové sandálky jsou vždy velmi zajímavě řešené. Mají pásky a velmi efektivní zapínání. I dívčí kolekce přináší nádherné modely. Ocení je všechny mladé slečny i malé parádnice. Brazilská značka Zaxy se trefuje do našich srdcí. Už máte své favority doma v botníku? Pokud ještě ne, určitě neodoláte a některé z nich budou vaše.