Krása

Chcete být krásná na fotkách? Zbavte se chyb při pózování

Zejména ženy chtějí mít plné sociální sítě krásnými fotkami, na kterých jim to sluší. Je však pravdou, že mnohé ženy na fotkách nevypadají tak, jak by chtěly. Často obviňují fotografy, ovšem je pravdou, že fotografové za to nemohou. Chyba je hlavně v pózování, což si mnohé ženy neuvědomují. To, jak žena pózuje, je opravdu velice důležité. Když je člověk strnulý, vypadá křečovitě a hrbí se, to je to nejhorší, co se může stát. Navíc na fotkách jde vidět i ta vnitřní nepohoda, která v mnohých lidech dřímá. Abyste tedy od nynějška vypadali na fotkách opravdu k světu, prozradíme vám, jakých chyb se při pózování vyvarovat.  

Pozor na křečovitý výraz 

I kdybyste byli nalíčení opravdu perfektně a dokonale, pokud budete mít na fotce křečovitý výraz, pak fotka nikdy nebude hezká. Mnozí lidé se nutí do úsměvu, což však na fotkách působí falešně. Pokud nemáte chuť se smát, nesmějte se. Dobrý fotograf si i s tímto poradí. Raději se tvařte vážně, pokud se vážně tvářit chcete.  

Jaký je váš postoj? 

Nabízí se také otázka, jaký je váš postoj na fotografiích? Zatímco muži se často nedokážou uvolnit a působí příliš strnule, ženy mají tentýž problém. Aby však fotky byly opravdu krásné, člověk se musí uvolnit. I kdyby měly stát na jedné noze, aby se jim do obličeje vrátil úsměv a strnulost přešla.  

Volí špatné oblečení 

Častým problémem, proč na fotografiích nevypadají ženy tak hezky, jak chtějí, je často volba špatného oblečení. Není to ani tak o tom, jaké konkrétní kousky mají lidé na sobě, ale je to spíše o tom, jakou barvu oblečení na sobě mají. Právě barva oblečení se totiž odráží v jejich tváři. Sice by si člověk měl vzít na focení takovou barvu, ve které se cítí dobře, ale je třeba si uvědomit, že černou barvu si někdy bereme z toho důvodu, že se cítíme smutně – a ono se to ostatně pak projeví i na fotce, tento náš vnitřní osobní smutek.