Móda

Vzorované oxfordky pro deštivá rána

Jaro není jen o slunci a o stále se zvyšujících teplotách, i když jsme se samozřejmě setkali především s těmi vysokými teplotami, protože doposud se nám jaro ukázalo v celé své kráse, a tak jsme úplně zapomněli, že sice už není krutá zima, ale že i chladnější dny mohou přijít. Zejména se jedná o dny, kdy se vzbudíme a vidíme, že celý den bude pěkně zataženo a místy i zaprší. Není tedy dobré se jen tak ledabyle obléknout, proto si volíme radši trochu teplejší looky, i když všechny kousky oblečení nemusí být zrovna vyteplené. U žen však mnohdy přichází problém. Jedná se o ty typy žen, které pracují jako sekretářky nebo mají předepsaný dresscode, jež udává, že musí být elegantně a formálně oblečené. Není se tedy čemu divit, když často ženy nevědí, co si obout. Oblečení není zrovna oříšek, protože přece jen úzké kalhoty, košile a kabát vždy zvítězí, ale co na nohy? Vždyť v lodičkách bude pěkně zima! Chelsea boty se zase zrovna nehodí ke kratším úzkým kalhotám. Mnohdy by tedy stačila taková obuv, která by nám zaručovala teplo nohou, tedy žádné promočení. Naštěstí existují polobotky! Pokud zvolíte ty vzorované, budete mít naprosto vystaráno a budete spokojeni!

Vzorované oxfordky jsou nejlepším typem polobotek!

Polobotky zvané oxfordky jsou nejlepší volbou právě pro tyto typy žen. Jestliže si nyní koupíte spíše vzorované typy, uděláte mnohem lépe, než kdybyste si koupili klasiku. Vzory totiž jsou letošním dalším moderním trendem, a tak určitě zabodujete. Je skvělé vidět, jak kolemjdoucí ženy po vás jen závistivě mrhají pohledem, když zhlédnou vaše boty, po kterých také touží. Jestliže si navíc pořídíte ještě oxfordky s vyvýšeným podpatkem, bude to další gól do moderní branky.

Vzory však opravdu budou dominovat nejen u této obuvi, ale budou také skvělé zejména u oblečení. Volte ale minimalistické vzorečky, nikoliv kýčovitě velké obrazce. Raději se zaměřte na drobné puntíky, než na velké květiny, které budou rozprostřeny po celé halence. S drobnými zvířátky budete také excelovat.