Bydlení

Sušáky na prádlo do bytů velmi malých

Zakopáváte denně o neskladný sušák na prádlo? Tak to změňte. Podívejte se po sušácích, které se hodí pro lidi žijící singl do garsonky či do koupelny. Běžně využíváme pračku a někdy i sušičku. Vyprané prádlo se vždy nejlépe suší v přírodě venku na slunci, což je v zimě tak trochu problém. Pokud nemáte balkon nebo zahradu, musí vám prádlo viset někde v bytě. Vyberte si ktomu tedy takový sušák, který bude nejvíce odpovídat vašim potřebám. Myslete na rozměr, tvar i typ, podle budoucího umístění.

Sušení vašeho prádla v malém bytě

Do malého bytu asi nedáte velký rozkládací sušák na prádlo. Ten vám zabere moc místa. Mnohem praktičtější je sušák, který se dá zavěsit na parapet, radiátor nebo na balkonovou tyč. Hojně používaný je skládací sušák Balcony s praktickými plastovými úchyty. Vyrobený je z lakované oceli a váží jen 2 kg. Sušák s názvem Quartett Duo lze třeba pověsit na topení, okno nebo dveře. Jsou na něm 4 teleskopické tyče, které si délkově nastavíte až do délky 105 cm. Regulovat lze i šířku sušáku.Nad topení se dá také pověsit sušák, který má 6 hliníkových tyčí, na které pověsíte prádlo, a když se prádlo nesuší, jedním rychlým pohybem je diskrétně schováte přímo do plastového pouzdra ukotveného na zdi.

Sušáky vhodné do koupelny

Sušák Unix Alu lze například upevnit na zeď nebo strop v koupelně a jeho velikost sušicí plochy se dá dobře regulovat. 6 teleskopických tyčí ovládáte pomocí obslužných šňůr, kterými se jednotlivě stahují dolů. Sušák s názvem Pegasus V Duo vám dá velkou úsporu místa. Dá se umístit na vanu nebo do sprchového koutu. Lze jej nastavit do 12 různých poloh a roztáhnout je do délky 68 cm až 124 cm. V malé koupelně lze také umístit praktický stahovatelný sušák Ruckzuck, který vysunete a zase zasunete ke zdi v šířce 80 cm a nosností 20 kg. Můžete také použít nástěnné kolejnice série Algot, které lze dát nad pračkou nebo v šatně. Pohodlně můžete sušit prádlo, můžete i v malém bytě.