Krása

Podpořte a zvýrazněte ženské zbraně

Každá žena chce být krásná, svůdná a sexy. Proto se musíme naučit správně používat své ženské zbraně, které ze všech žen dělají mnohem mocnější stvoření, než jsou muži. Matka příroda to všechno opravdu moc chytře vymyslela a zařídila. Všechny ženy proto obdařila těmito nebezpečnými zbraněmi s jasným záměrem. Moc dobře jí bylo známo, co s mužem udělá přitažlivá žena. Svůdný ženský dekolt, smyslný pohled nebo velmi dlouhé nohy obuté na vysokých podpatcích dělají prostě své. Možná se vám to už i stalo a při pohledu na ženu, která je obklopená mnoha muži vás napadla otázka: Jak to ta ženská asi dělá? Nejde jen o krásu. Pánskou pozornost si nemusí dokázat získat vždy jen prvoplánově krásná žena. Jde třeba právě o tu z nich, která jen umí skvěle využívat svoje ženské zbraně a právě to z ní teprve dělá ten pro muže zcela nedosažitelný objekt a tolik žádaný cíl obdivu.

Vyrazte do boje a zapojte své ženské zbraně

podporte

Pokud si zatím nejste jistá v kramflecích, je někde zásadní chyba. Vaše ženské zbraně je třeba dát na obdiv svému okol. Smyslný pohled a neodolatelný oční kontakt dokáže skvěle upoutat pozornost a probudit v muži opravdový zájem. Pro docílení efektu a navázání prvního očního kontaktu potřebujete nejen odvahu, ale zejména i to správné líčení. Vsaje na klasiku v podobě kouřového líčení, které prostě dodá onen svůdný pohled opravdu každé ženě. Můžete zvolit i kočičí líčení, které dodá vašim očím patřičnou neodolatelnost a hloubku. Svůdné rty doplňte hitem výrazné rudé barvy anebo je zvýrazněte leskem. Svůdné rty jsou další věcí, které žádný muž neodolá.

Letošní trend, kus odhalené kůže

Nejde o nic nestoudného, ale vysoce smyslného. Odhalený krk, šíje a dokonce i ramena jsou letošním trendem a skvěle zabírají na muže. Právě tento kousek ženského těla dokáže ve všech mužích vyvolat nezdolnou touhu lovce. Naopak také můžete zvolit i dech beroucí výstřih. Na takové zbraně potřebujete samozřejmě nejen postavu, ale hlavně správné oblečení. Nejlepší je začít s výběrem spodního prádla a potom správné šaty. Ona ňadra patří bezesporu k největší ženské zbrani. Hlubokému výstřihu žádný muž neodolá. Vsaďte na dobrou podprsenku, aby vaše prsa dostala krásný tvar a vyjděte je ven hrdě ukázat. Pokud k tomu přidáte klasiku, tedy vysoké podpatky, máte to v kapse. Známé nošením vysokých podpatků vám přidá pár centimetrů k dobru, ale pozvedne i vaše sebevědomí. Opticky prodloužíte své nohy a váš krok dostane onu pověstnou ležérní houpavost. Za jemně se vlnícím a pohupujícím se pozadím ze strany na stranu se otočí minimálně jedny zvídavé mužské oči.