Móda

Začněte nosit to, co se vám opravdu líbí

Buďte opravdu stylový a dovolte si cítit se dobře v tom, co nosíte. Nezáleží na tom, jaké jsou trendy. Mít vkus, vědět, co k čemu ladí, sladit vše ke své postavě a umět přednosti pomocí oblečení vyzdvihnout. Být sebevědomí a nestavět se k módě s odporem či pohrdáním.Sebedůvěra, sebevědomí a skvělý styl jdou společně ruku v ruce. Bez ní nelze svobodně experimentovat a hledat svou cestu. Zapomeňte na poslední módní trendy, zdánlivou krásu propagovanou retušovanými celebritami v časopisech a na sociálních sítích, které nemají s realitou nic společného.Můžete milovat módu, zajímat se o trendy, ale současně se také vymanit z tlaku společnosti, která vyžaduje falešnou dokonalost.

Sváteční oblečení se stává běžným

Nejde-li o šaty s krinolínou, neodkládejte svou hedvábnou košili a hezké šaty na lepší časy. Ty vám nastaly právě teď. Nemá smysl v životě na nic čekat, až se něco splní. Nikdy nevíte, co přijde. Důležité je to, co se děje v probíhajícím okamžiku a právě teď. Nikdo vám nebudou diktovat, co máte nosit. Mít vkus nemá s krásou nic společného. Vybírejte si v obchodech takové oblečení, co se vám doopravdy líbí a dobře se v něm cítíte, posílí se tím i vaše sebedůvěra.Nikdy nekopírujte ostatní a vytvořte si své vlastní trendy.

Inspirace a vlastní názor

Inspirujte se vším, co se vám okolo líbí, ale raději nikdy nechoďte oblečené jako jakýsi špatný klon své oblíbené herečky nebo sousedky od vedle. Nikdy nebudete působit jako ony, nikdy to nebude autentické a to je opravdu škoda. Každý jsme přece neskutečný originál a ve chvíli, kdy napodobujete či kopírujete něčí styl, vždy se s ním také stále srovnáváte. A tohle je opravdu cesta do pekel.Pošlete dál všechno oblečení, ve kterém se necítíte dobře, které nenosíte, co nemáte rádi. Nelíbí se vám vaše nohy v jisté sukni nebo zadek v kalhotách? Vyhoďte je nebo rozdejte. Musíte se cítit příjemně, maximálně pohodlně a ne jako nějaká méněcenná, nedostatečná či ubohá verze sebe sama.