Krása

Toužíte po změně? Zkuste jinou barvu vlasů

Jaro je to pravé období na změnu. Člověk potřebuje opět něco impulsivního, potřebuje změnit svůj život, byť jen tak, že změní svou visáž. Pokud netoužíte po změně pracovního místa, navrhujeme si změnit barvu vlasů. Vždyť se nejedná o nic závratného, je to jistá změna, kterou, když neoceníte, můžete zase rychle vrátit zpátky. Vlasy si ženy barví denně, proto buďte jednou z nich a nechte své vlasy vyniknout.

Letošní rok se nese ve znamení barev. Pokud toužíte po nějaké změně, možná potřebujete změnit právě svou barvu vlasů, která bude jiný, která bude výjimečná a pronikavá. V současné době si na svou hlavu můžete nanést jakoukoliv barvu, otázkou je, jaká barva vám sedne.

Abyste měli výběr jednodušší, rozhodli jsme se vám vybrat ty nejzajímavější odstíny, které si stoprocentně zamilujete. Otázkou je, jaký odstín si nakonec vyberete vy?

Je libo odstín fialové?

Pokud chcete vypadat výjimečně, doporučujeme sáhnout po odstínech fialové barvy. Fialová barva je sice trochu extravagantní, ale to neznamená, že byste museli mít celou hlavu fialovou. Populární je kombinace s šedivou nebo bílou barvou, kdy se z těchto barev udělá roztomilé ombré. Tato barva se hodí především pro blondýnky, na nichž světlá barva vypadá krásně. Pokud jste však tmavovláska, která touží po experimentu, i vy si přijdete na své. Fialový odstín může dodat vaším vlasům lesk a šťávu.

Ombré opět v kurzu

Ombré byl dříve obrovský hit, který si mnohé ženy zamilovaly. Jenže později zase na chvilku utichl a nyní se opět dostává do módy. Pokud toužíte po změně, ale nechcete žádnou na první pohled zářící barvu, zkuste medové ombré, které si zamilují jak tmavovlásky s tmavou pletí, tak majitelky vápenek. Navíc medové ombré je pro toto roční období ideální. Jelikož svítí sluníčko, barvu z našich vlasů vymývá. Na medovém ombré to však nepůjde vůbec vidět.

Zaujměte s červenou

Jestli jste milovnicí experimentů, zkuste to s červenou barvou. Nemusí to být pestrá červená, volte karmínově červenou, která je velice zajímavým odstínem. Je krapet do fialova, ale to vůbec nevadí!