Zajímavosti

TOP 4 nejlepších seriálů, které je možné zhlédnout na Netflixu

Lidé si v době karantény, respektive v době panujícího koronaviru, navykli trávit čas doma. Navykli si sledovat seriály a nyní je z toho koníček, kterého se jen tak vzdávat nechtějí. Bohužel řada lidí už má problém s tím vybrat si seriál nebo film, který se bude sledovat. Během karantény bylo mnoho času na sledování seriálů a většina lidí ty nejatraktivnější zhlédla během jednoho dechu. Pojďme si prozradit proto 4 nejlepší seriály, které je možné na Netflixu zhlédnout. Třeba zjistíte, že ještě nemáte zhlédnuté všechno. 

Crown (Koruna) 

K vůbec nejsledovanějším seriálům na streamovací platformě Netflix patří seriál Koruna čili Crown. Je to také vůbec nejdražší seriál, do kterého Netflix investoval. Přesto toho streamovací platforma nelituje, protože zfilmovat příběh anglické královny Alžběty II. od doby, kdy jako velmi mladá ve svých pětadvaceti letech usedla na trůn, je velmi zajímavé a potřebné.  

Seriál Crown (či v českém překladu Koruna) vtáhne do života anglické šlechtické rodiny a zajímá se především o Alžbětu II., která (jak již bylo zmíněno) velice mladá usedla na trůn po otcově smrti. Dnes se jedná o nejdéle panující královnu v anglické historii.  

13 Reasons Why 

Seriál 13 Reasons Why si našel fanoušky především mezi mladšími diváky, ale i dospělí si najdou seriál jistě oblíbí. I když u tohoto seriálu platí, že se najdou slabší epizody, obecně se jedná o jeden z nejsledovanějších seriálů, který se na Netflixu doposud objevil. Lákadlem je nejen příběh, ale především i herecké obsazení.  

House of Cards 

Věděli jste, že seriál House of Cards, který se dnes řadí k těm nejlepším na Netflixu, byl také jednou z vlajkových lodí streamovací platformy? Seriál člověka vtáhne do děje a ten si ho zamiluje především díky neočekávaným zvratům a taktéž díky vedlejším postavám, které promyšleně dotváří vyprávěný děj.  

Making a Murderer 

Proč lidi dnes milují kriminální seriály? Především díky seriálu z roku 2015, který nese název Making a Murderer. Jedná se o seriál, který vzbudil u lidí obrovský zájem o seriály této tématiky.