Móda

Revoluce zvaná bomber

Zima je tu a spousta z nás ještě nemá zakoupenou správnou bundu či kabát, který by dostatečně zahřál v této tuhé zimě. Na ulici se ještě nyní setkáváme s lidmi, kteří jsou buď natolik otužilí, nebo chtějí být jen „in“. Na sobě mají očividně podzimní kousky, pod kterými musí zcela mrznout, protože teploměr ukazuje jen a pouze mínus dvacet stupňů. Ke všemu nenosí ani čepice, natož šálu nebo rukavice.

Jelikož oblíbenost podzimních bund vzrostla během dvou měsíců rychlostí blesku, rozhodli se návrháři a různé módní značky zaujmout zákazníky tím, že tyto typy bund převedou i do zimní podoby. Pro ženy to znamená, že například svou oblíbenou džínovou bundu naleznou i s kožíškem, který je ochrání před nepříznivým a nevlídným počasím. Tu samou verzi navrhli i pro muže.

Díky čemu ovšem obchodní domy zazářily, je revoluce zvaná bomber bunda. Bomberky, jak jim většina lidí přezdívá – zejména teenageři, opět omládly a zase se staly módním trendem, jenž jen tak nezestárne. Tento typ bund se nosil již v minulosti a, stejně jako mnohé další kousky, znovu vyšplhal po žebříčku oblíbenosti až k prvním příčkám.

Sehnat takový kousek bylo na podzim loňského roku opravdu těžké. Příliš baculatě působily bombery z obchodů jako je H&M nebo New Yorker. Ty nejlepší byly ovšem k sehnání v krámě zvaný Stradivarius. Dokonce za velmi přijatelnou cenu!

Jelikož se stala tato bunda velkým hitem, rozhodli se ji prodávat také v zimním provedení. Obchodní domy tedy s přicházející zimou zaznamenaly (zejména v předvánočním čase) zvýšení tržeb o několik procent.

Bombery nalezneme dokonce i v lehké jarní podobě a nyní jsou k sehnání snad už všude. Móda dlouho nezaznamenala takový „boom“ jako doposud s tímto produktem. A není se čemu divit! Je naprosto senzační! Ve svém šatníku by ho měla mít opravdu každá žena, samozřejmě společně s dobrými teniskami.