Móda

Prostě musí padnout

Džíny, ty prostě musí padnout jako druhá kůže. Ale najít ty, které vám sednou nejlépe, může být někdy velký oříšek. Některé skvěle sedí zepředu, ale váš zadek nevypadá zrovna sexy a zase naopak. Některé jsou zase moc upnuté druhé zase volné.

Nákup těch pravých může zabrat i hodiny, ale nezoufejte, každé ty své najde, jen třeba vědět na co si dát pozor.

Jeden prvek je na riflích vlastně to nejdůležitější, aby měl váš zadeček ten pravý tvar. Tím kouzelníkem jsou kapsy. Záleží jak na jejich umístění tak také na jejich tvaru.

Výběr podle typu zadečku

Trápí vás větší pozadí? Tak je třeba nehledět na trendy, ale sáhnout po staré dobré klasice. Zde je nutné zvolit typ kalhot bez zdobených kapes. Barva by měla být tmavší, ta nám trošku ubere nějaké to kilo. Pokud je váš problém opačný, nebojte se zvolit kalhoty se zdobenými kapsami. Dnes jsou IN drobné kamínky a různé výšivky, nejlépe květinového vzoru.

Nejste zrovna typ, který by si liboval v posilování zadečku, ale přesto by to potřeboval? Jestli vás trápí povislý zadeček, vezměte ty, které mají menší kapsy a umístěné výše než je zvykem. Vytvoříte si tak optický klam, který z vašeho zadečku udělá vysportované pozadí. Sama budete mile překvapená, jak vám kalhoty sednou.

Zda navštívíte obchod se zkušební kabinkou, která vám nedá prostor či možnost obhlédnout se ze všech stran, neztrácejte čas vybíráním a jděte rovnou tam, kde to bude možné. Nestyďte si nechat poradit nebo vyzkoušet více druhů. V těchto kalhotách se musíte cítit pohodlně a sexy.