Bydlení

Ozdobte dětem také zeď

Máte v plánu dětem zkrášlit jejich domácí království? Pokoj je pro mnoho dětí jejich útočištěm, místem, kde si mohou hrát a stát se čímkoliv si budou jen přát. Ne všichni si ale můžeme dovolit malovat zdi pestrou kombinací barev, aby to na děti působilo co nejpříjemněji a nejveseleji.

Důvodů proto může být mnoho, ale jeden je tím hlavním a to, že tyto barvy se velice špatně přemalovávají. Proto mnoho z nás od tohoto činu ustupuje a hledá jiné řešení jak to dětem v jejich pokojíčku zkrášlit.

Také dalším důležitým důvodem může být také cena. Přeci jenom krásná například pohádková výmalba od profesionála něco stojí.

Jednoduchým řešením mohou být nálepky na zeď. Díky jejich snadné aplikaci to zvládne snadno úplně každý. Další kladem je také to, že jdou snadno sundat a na stěně nepoznáte, že tam dříve byla nálepka. Díky tomu může pokoj vypadat snadno a rychle úplně jinak. Přeci jenom všichni víme, že dětem se každou chvíli líbí něco jiného.

Neutrální motivy

Pokud se ale chcete vyhnout časté výměně motivů, je třeba zvolit něco neutrálního. Něco, co není potřeba i s rostoucím dítětem hned tak měnit.

Jeden z těchto motivů jsou hory. Hory jsou cca poslední dva roky velkým hitem. Kdo chce pro svého broučka moderní pokoj, tak tento motiv by v něm rozhodně chybět neměl. Je velice neutrální takže se hodí jak pro holky, tak pro kluky a to malé i větší.

Rostliny jsou také dobrou volbou. Zelená barva na naši psychiku působí uklidňujícím dojmem. Takže pro děti také dobře zvolená varianta. Takže se nebojte různých tapet či jednotlivých nálepek různých rostlin.