Móda

Nahlédněme do světa svatebních šatů. Jaké jsou trendy?

I svatební šaty se mění rok co rok, jenom jejich bílá barva zůstává. Pokud se letos vdáváte, určitě sledujete aktuální módní trendy, kterých je víc než dost. Velký důraz se klade na hluboké výstřihy, které nemusí být jenom vepředu, ale taky vzadu. Populární budou i šaty se síťovinou, které budou odhalovat víc, než si nevěsta přeje. Naštěstí i pro milovnice jednoduchosti a odpůrkyně extravagance se najdou modely, z nichž si vyberou.

V nedávné době se konalo mnoho svatebních přehlídek, na kterých jsme se mohli seznámit s doslova dech beroucími svatebními šaty, které se letos budou nosit a s nimiž letos zazáříte. Jak jsme zmínili, trendy jsou hluboké výstřihy a síťovina, která nevěstě odhaluje mnohá místa na jejím těle. Naštěstí i nevěsty, které si chtějí zachovat soudnost, si najdou své pravé šaty, s nimiž řeknou drahé polovičce u oltáře životní „ano“.

Mašle podtrhují eleganci

Ve světě svatebních šatů se začínají objevovat především šaty s mašlemi, které se ukázaly například na přehlídce Haute Couture. Mašle se letos stávají důležitým dekorativním prvkem každých svatebních šatů, zejména těch úzkých a vypasovaných. Mašle se nejčastěji objevují na zádech těsně nad zadečkem a dokonale podtrhují ženskost. Zároveň poukazují na nevinnost nevěsty a jsou nadčasově elegantní.

Na šaty přidejte sukni

I když se to může zdát absurdní, nevypadá to vůbec špatně. Řeč je o dalším svatebním hitu, kterým je sukně přes šaty. Dříve jsme se museli spokojit s vlečkou, letos je však všechno jinak. Vlečku může tvořit sukně, která se přiváže či oblékne na krátké svatební šaty, a po svatebním obřadu, když se nevěsta nebude chtít dále trápit v honosné róbě, si může sukni jednoduše svléknout. A krátké svatební šaty jsou na světě.

Šaty skládající se ze dvou vrstev, tedy z šatů a sukně, jsou určeny pro každou moderní nevěstu, v níž dříme princezna.