Krása

Načasování kosmetických zákroků

Pokud jste místo na přírodní produkty na kosmetické zákroky a klidně si lehnete i pod kosmetický skalpel, tyto zákroky si musíte dobře načasovat. A jak si načasovat kosmetické zákroky? Tak třeba v zimě určitě vsaďte na laser a ultrazvuk.

Máte už zkušenost s kosmetickými a estetickými zákroky? Tak to už určitě víte, že je třeba dopředu chytře plánovat víc než jindy. Dermatologové na jejich soukromých klinikách mají v určitých obdobích velmi nabito. Po některých typech zákroků a ošetření třena nesmíte vystavovat pleť paprskům slunce.

Laserové ošetření nechte na podzim a zimu

Pokud plánujete ošetření laserem, zajděte raději na něj raději na podzim nebo v zimě. To je ten správný čas na tento zákrok. Všechny laserové zákroky, které porušují celistvost kůže, si nechte na chladné období bez slunečních paprsků. Nejčastěji jde o laserové peelingy, také odstraňování znamének a různých pigmentací, dále pak laserové ošetření akné a jizviček. Patří sem i odstraňování nechtěného tetování.

Pokud toužíte po razantním omlazení, objednejte se na co nejbližší termín. Procedury, jako je například odstranění vrásek pomocí metody CO2 laseru, také pomocí plazmového přístroje nebo i frakční radio-frekvence, provádějte v podzimním a zimním období, nikdy ne v létě.

Znáte ultherapii? Víte co to je? Jde o ultrazvukový přístroj, který proniká do těch nejhlubších vrstev vaší pleti a tam cíleně znovu aktivuje tvorbu kolagenu. Prostě učí pokožku znovu fungovat. Ultherapie je prostě geniální a šetrná metoda, která dokáže docílit omlazení vaší povadlé kůže.

Hodně klientek také vyhledává ošetření pigmentací a jejich vrásek. Vysoce populární jsou různé kombinace zmiňovaných jednotlivých omlazujících procedur. Tak třeba chemický peeling, ultrazvukový lifting a laserové omlazení. U mužů jednoznačně vede ultrazvuk.

Co nechat na jaro

Na jaro si raději nechte mezoterapii, při které se mikrojehličkami vpravuje do kůže speciální forma roztoku, který způsobuje výrazné zavodnění. Po této proceduře je třeba se vyhnout mrazu a také přehnanému slunění.