Móda

Na délce záleží

Módní hity se stále mění, ale máme mezi nimi i stálice, které z módy nevyjdou snad nikdy. Mezi tyto stálice patří dlouhé šaty. Letos se vlastně staly přímo hitem mezi letním oblečením. Tohle jsou šaty, které musí mít ve své šatní skříni každá z nás. Pokud si říkáte, že na konci léta si pořizovat šaty je zbytečné, pletete se.

Zda tyto šaty ještě nemáte, je ta pravá chvíle si je pořídit. Využijete výhodných letních výprodejů a šaty se dají nosit i začátkem podzimu, kdy máte tzv. babí léto. U těchto šatů se nemusíte bát, že vyjdou z módy. Budete v nich IN i příští rok, za to ručíme.

Kouzlem těchto dlouhých šatů je jejich tajemnost. Jemný rozparek může poodhalit jen něco málo, co se pod šaty ukrývá, a muži budou toužit po objevování.

Dalším velkým plusem těchto šatů je, že díky jejich délce můžete také ledaco zakrýt. Takže pokud vás trápí širší boky, větší zadeček tyto šaty vše schovaní.

Jak vybrat?

Při výběru těchto šatů je třeba dát si větší pozor na střih. Pokud vás trápí nějaké to kilo navíc a projevuje se to v oblasti břicha, zvolte střih, který je pře prsa přiléhavější a pod prsy se rozšiřuje. Tím se bříško lehce schová. Antické střihy jsou pro vás to pravé. Barva a vzor pak záleží jen na vás.

Pokud jste štíhlé, vysoké postavy ve výběru se nemusíte nijak omezovat. Barva, střih a vzor je čistě jen na vašem vkusu. Jen je třeba zaměřit se, na jakou příležitost šaty vybíráme.