Móda

Jak se obléknout na slavnostní chvíle a nepohořet?

Zimní období bývá poměrně slavnostním obdobím roku. Důvodem toho jsou nejrůznější vánoční večírky, také samozřejmě nejrůznější silvestrovské party nebo plesy, které se konají prakticky každý víkend, ne-li i dny v týdnu. V případě, že se na nějakou slavnostní událost chystáte nyní nebo v jiné části roku, prozradíme vám, co si na sebe vzít, abyste nepohořeli. To, co máte na sobě, je totiž při takových událostech opravdu klíčové a důležité.  

V současné době se ví, že šaty dělají člověka. Lidé to proto musí mít na paměti, ať se děje, co se děje. Nevhodné oblečení znamená nepřijetí do společnosti nebo také hromadu pomluv. A tak si s oblečením dejte tu práci, aby celkový outfit vypadal opravdu skvěle a podle posledních trendů. Abyste tedy nepohořeli, poradíme vám, co si na sebe rozhodně vzít.  

Důležitý je komfort 

Při výběru vhodného outfitu je důležitý komfort jako takový. Elegantní outfit je sice hezký, ale pokud není komfortní, nevydržíte v něm dlouho, navíc se nebudete cítit dostatečně sebevědomě. Pokud se necítíte dobře v elegantních, upnutých kouscích, jako jsou žeržejové šaty, sáhněte po plisované krásné a elegantní sukni nebo po šatech do “áčka”.  

Šik budou i dámy, které vsadí na moderní široké kalhoty, které mají navíc vysoký pas. Ten se hravě doladí například s košilemi nebo vkusnými halenkami, které budou mít volány nebo síťované prvky.  

Podtrhněte svou ženskost 

Pokud chcete zaujmout na první pohled, rozhodně byste měli vsadit na svou ženskost, kterou v ideálním případě vyzdvihněte. A pokud existuje kousek, který rozhodně podtrhuje ženskost ženy, jsou to rozhodně šaty, které je dobré vybírat si podle typu postavy. Máte tedy postavu ve tvaru jablka nebo máte spíše chlapeckou postavu? 

V současné době je trh plný krásných šatů, k nejoblíbenějším se řadí šaty volného střihu nebo modely s rozšiřující sukní.