Móda

Bílé tenisky hrají prim. Čtyři outfity, kde jsou nepostradateln

Sledujete módní svět? Pak jistě víte, co se zrovna nosí. Nepostradatelnými kousky jsou hlavně denimové modely, které snad nikdy nevyjdou z módy. Stejně tak se nosí opět masivní kamenné náušnice, které vypadají, že by urvaly ucho. Ale nejsou tak těžké, jak se na první pohled zdají. Stejně tak se nosí například manšestrákové bundy a samozřejmě nesmíme opomenout klasické bílé tenisky, které hrají prim v nejednom looku.

Bílé tenisky jsou dnes nepostradatelné, je možné je nosit nejen ke sportovnímu oblečení, ale také k elegantním outfitům, které krásně doplňují. Pokud jste v minulosti nevěděli, k čemu bílé tenisky nosit, máme pro vás čtyři outfity, k nimž se hodí naprosto fantasticky.

Bílé tenisky poprvé

Milujete pohodlné volné kalhoty zvané culottes? Rozhodně byste je měli doplnit o bílé tenisky. Kalhoty Culottes pak doplňte o tričko s potiskem, přes které přehodíte bundu zvanou křivák, přes rameno pak drobnou kabelku, kruhové náušnice do uší.

Bílé tenisky podruhé

Myslíte si, že k elegantním outfitům nepatří bílé tenisky? Pletete se. Bílé tenisky patří i k elegantním outfitům. Pokud máte krátké kotníkové kalhoty, přidejte k tomu lehkou bílou košili, kterou si ledabyle zakasáte. K tomu bílé tenisky, přes rameno business kabelku větších rozměrů, hodinky na ruku a drobné náušnice do uší.

Bílé tenisky potřetí

Máte doma šaty, které vypadají jako dlouhé tričko? A proč ho nenosíte? Přidejte k tomu černé puntíkované silonky, krátkou džínovou bundičku, nezapomeňte na bílé tenisky a miniaturní batůžek, do kterého schováte jen to nejpodstatnější. Takový look se hodí nejen na mejdan, ale také třeba na výlet s přáteli.

Bílé tenisky počtvrté

Bílé tenisky zakomponujte například do outfitu, který se skládá z kotníkových džínů, jež jsou jemně roztrhané. K tomu přidejte obyčejné bílé tričko a rozepnutou džínovou košili, která bude dalším šmrncovním kouskem v looku. Na hlavu kšiltovku, na záda batůžek.